Wpis z mikrobloga

@Kryspin013

Ale teraz demaskujemy obłudę Tuska i ferajny.


@Vaclav: No i spoko. W zasadzie tak powinno być. Po prostu widzę, że sporo osób wypowiadajaca i plusująca się pod tym postem robiła najgłupsze fikołki w obronie pisu. Niech przykładem będzie odklejeniec @uuugg.

Założę się też, że znajdę tu od #!$%@? kont, które broniły pisu po 100 dniach ich rządu. Dokładnie pamiętam jak łykopki usprawiedliwiały nieobniżenie podatków przez pis, że "100 dni
chodzi o to że pisowcy i konfopisowcy im to wypominają mimo że nie chcieli rozliczać swoich.


@aarahon: I robili dokładnie tak samo pełowcy i lewusy za starych wyborów i co z tego? Karuzela sie kreci dalej. Czy to znaczy ze jak na obrazku trzeba wybielać swoich kontrastem przygłupów z poprzednich kadencji? Otóż nie a sekciarze tak własnie robią, i ci oficjalni, i ci pochowani za nickami tu na wykopie.
I robili dokładnie tak samo pełowcy i lewusy za starych wyborów i co z tego?


@banicjant997: tego nie wiem, nie widziałem. Wiem tylko że 100 konkretów na 100 dni było niemożliwe do zrealizowania bo Koalicja Obywatelska nie zdobyła większości w sejmie a Tusk stwierdził że spełni 100 konkretów nie wskazując daty. Rozliczać go można w takim razie w momencie rozpoczęcia kolejnej kampanii wyborczej.