Wpis z mikrobloga

@cocojambo210: No tak, wlasnie o tym mowie. Ty jestes spoleczniakiem i cie boli to, ze ktos moze miec inne poglady niz ty, a twoja szmulica ciągnie z ciebie kase ale to odrzucasz i nie przyjmujesz tego do siebie, udajesz ze jest inaczej. Jest gosciu pierwsza w nocy ty sie kłócisz bo jakis nieudacznik na nocnej wyslal skrina bo sie sfrustrowal, ja se popijam winko i nie odrzucam tego, ze nie pasuje
  • Odpowiedz
@atteint: @atteint jkakie carpe diem jak ty w poniedzialek musisz wstac do roboty zeby gonić zapach śledzia polskiego xD Jak ty jutro pewnie wstaniesz po 12 posiedzisz troche na wykopie a na nocnej troche pospermisz co ty mozesz wiedziec o carpe diem
  • Odpowiedz
xDDDDDDDDDDDD


@cocojambo210: zastanow sie dzisiaj w nocy nad swoim zyciem, zastanow sie czy w ogole warto bylo sie odzywac i czy nie chcialbys zyc jak ja czy po prostu nie pozwalaja ci na to twoja gruba zona czy dziewczyna i uposledzenie. Ja se bede popijal winko a jutro rano wstane z totalną polozoną na tobie petardą
  • Odpowiedz
@retropedro666 nic, to nic nie zmienia. Po prostu tak jest że odkąd świadomie zacząłem słuchać muzyki to tylko słuchałem rapu i zjadłem na nim zęby, nikt mi nigdy nie powie że autotune dyskwalifikuje kogoś w rapie
  • Odpowiedz