Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łykopki jest taka, że da się poznać kobietę nie mając dobrego wyglądu ale muszą zaistnieć pewne warunki:
1) Miejsce bez kontekstu romantycznego (szkoła, uczelnia, koncert, autobus, zajęcia, szkolenia, projekty w pracy, itd.)
2) Regularne spotkania, duża częstotliwość, dużo ludzi, najlepiej żeby zawsze był ktoś nowy

Sam jestem tego przykładem, że odkąd skończyłem studia kompletnie nikogo nie poznałem, na ulicy nikt na mnie nie zwraca uwagii a na #tinder mam prawie zero par ale.. gdy chodziłem jeszcze na studia to statystyka działała na moją korzyść i na każde 20-30 lasek zawsze znalazła się taka, z którą dało się bardziej pogadać, potem spędzać przerwy, wyjść na piwo, coraz częściej pisać, itp. Nie ma tu żadnej tajemnicy, po prostu duży przemiał ludzi, non stop jesteś w jakiejś innej grupie zajęciowej, potem wykłady gdzie są wszyscy, musisz coś o kogoś zapytać bo nie wiesz, ktoś miał ci coś przekazać i tak się kręciło.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łyk...

źródło: KHN_4474-45-min

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@TTedbundYY @mariusz9922: Nie no ale chłop ma trochę racji, załóżmy, że jestem powyżej przeciętnej te 7/10 w skali kobiet. Nie chadem ,ale w miarę atrakcyjnym dla jakiejś części kobiet, to bez dużego przemiału kobiet gówno będziesz miał a nie sexy albo udany związek. Jak ktoś się zbliża do 30, to jedynie w topce największych miast ma realną szanse, bo jest największy przemiał kobiet więc ma statystycznie większe szanse, kogoś poznać przypadkiem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dlatego warto próbować sobie narzucić takie warunki zewnętrzne przypominające te szkolne/studenckie poprzez uprawianie grupowego sportu, należenie do jakichś klubów choćby kibica, organizacji zrzeszajacych przez jakieś hobby, konwentow, no nie wiem co kto sobie wymyśli - gdzie się przebywa z ludźmi, jest dużo ludzi i różni ludzie się przewijają. Nie jest to wiadomo żadna gwarancja poznania drugiej połówki, ale znajomych jak najbardziej a to daje jakiekolwiek perspektywy na, poznanie i kogoś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a ty nie mozesz przełknąć prawdy, ze sa faceci którzy nie podobaja sie zadnej babie. Natomiast takich bab nie ma. Ile razy to bylo tlumaczone, literalnie masz ludzi przed soba takich, a ty dalej swoje.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @mariusz9922 @TTedbundYY @lentilek @Erikaa @Sants1 @razdwatrzy55

kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż
  • Odpowiedz
@mariusz9922: jak masz dom/mieszkanie w dobrej okolicy, blisko centrum lub uniwersytetu i zadbane w środku to tak,
W takim UK masz takie niedobory mieszkań że możesz przebierać w chętnych kobietach zdesperowanych.
Albo w takim Dublinie gdzie są kastingi na wynajem pokoju po 30-40 osób xddd
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: w UK na tirach prosty chłop zarobi 120.000-150.000 w 4 lata,
Chałupy piękne duże to koszt 250.000-300.000£ blisko uniwersytetu.

Wynajmujesz 2 pokoje i ci zostaje 500-700£ extra po opłaceniu wszystkiego.
I ruchanie gratis od przyszłej dziewczyny
  • Odpowiedz