Wpis z mikrobloga

Miasta powiatowe się wyludniaja u mnie to już wogóle brak młodych kobiet. Przeciętny chłop który pracuje w Kołchozie nie jak oski w biurze ma przesrane. O każda Samice jaka została trzeba walczyć( nawet o Panzerwageny) że Spermiarzami czy chłopami 30+.młode Julki jakie jeszcze zostały są praktycznie nieosiągalne dla przeciętnego chłopa i każdy kontakt z nimi kończy się w necie po wysłaniu zdj blokiem albo w realu po za gadaniu tekstem nie jestem zainteresowana mam chłopka. Na Tinderze mało par jeśli już to wpada 80 km a bez prawka i auta to lipa. Its over dla chłopów w małych miejscowościach.
#blackpill #przegryw #tinder #pua
  • 18
  • Odpowiedz
@Geralt678 Ja mieszkam w #!$%@? ale pracuję w wojewódzkim, a zdarza się że zawitam do stolicy i rzeczywiście odpływ młodych ludzi z Polski powiatowej jest druzgocący.

To kobiety częściej się decydują/mają możliwość ucieczki do wojewódzkiego i jeśli szukać partnerki to tam. Ograniczając się do powiatu chłop skazuje się na klęskę.
  • Odpowiedz
@Geralt678

Twój tekst o każda Samice jaka została trzeba walczyć( nawet o Panzerwageny) że Spermiarzami czy chłopami 30+

No to walcz i nie pierd0l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: tylko w większych metropoliach jest więcej chadów, którzy peklują przez tindera te przecietniary. Z drugiej strony i tak chuopa będą moggować w mieście wojewódzkim w klubach czy innych galeriach, a jak nie będziesz mieć tam sieci znajomych to będziesz samotny w tłumie. To już chyba lepiej pomyśleć o geomaxingu- polecieć do jakiegoś Wietnamu lub Afryki.¯\(ツ)/¯ a no i w miastach wojewódzkich turystycznych w Polsce to jeszcze pełno seksturystów egzotycznych, więc
  • Odpowiedz
Podobne mam wnioski. Kiedyś to mnie nie ruszało, a teraz 25 lat chodzę po swoim bieda 50k mieszkańców mieście i dochodzę do wniosku że tu nie ma ludzi w moim wieku - taka dziura demograficzna 23 - 35 lat ...

Coraz więcej człowiek myśli nad wyprowadzka i prawdopodobną wegetacja na wynajmie
  • Odpowiedz