Wpis z mikrobloga

Wam się w głowach wszystkim #!$%@?ło? Jacyś spoceńcy, dla których gry to najwidoczniej całe życie, naobrażali mnie na grupce ma FB, bo śmiałem sobie kupić Dragons Dogmę 2 XD Wiecie, że nikt wam nie każe kupować tych mikropłatności, a jest to po prostu coś opcjonalnego dla ludzi, którzy niekoniecznie chcą się w gierce pocić, jak wy? Kupiłem sobie wersję deluxe i na pewno kupię sobie szybką podróż, a wy srajcie pod siebie z tego powodu. Gry to zabawa przegrywy, wyjdźcie czasem z domu dotknąć trawy.
#gry #steam #dragonsdogma2 #capcom #konsole #rpg
  • 27
@Panjanpan: Oj tam, nie pie*dol. Po prostu powiedz, że Cię nie stać i tyle. I zazdrościsz. Przecież dzieciątko wyżej sobie kupiło wersję de luks. On jest ktoś.
@johnshepard2000: Mam niecałe 12h w tej gierce i wypadło mi już chyba z 9 tych niby płatnych teleportów, 1 zużyłem bo musiałem sejwa zrobić w mieście (różowa dostała misję żeby zmienić wygląd postaci na podobny do mnie jak będę w robocie, a nie doszłaby do miasta xd) odłożyłem resztę oprócz jednego do skrzyni bo się bardziej pyli chodzić i zwiedzać, te ferrysony w razie nagłego wypadku to można używać bo póki