Wpis z mikrobloga

@officer_K: oni już tak mają. Ludzie chwilowo zapominają, że to banda oszołomów dla niepoznaki kryjąca się za bajkami o prostych i niskich podatkach, słupki poparcia rosną, pojawiają się wypowiedzi konfiarzy przypominające wyborcom kogo poparli i słupki poparcia spadają, a Konfiarze znowu udają, że nie wiedzą dlaczego tak kiepsko poszło XD i ciekawe na kogo tym razem zrzucą odpowiedzialność skoro Korwina już wykopali XD
  • 0
Fakt, że czubek znajdzie się wszędzie nie oznacza, że każdy polityk czy działacz danej partii to oderwany od rzeczywistości klaun.


@Fipaj: każdy polityk czy działacz k0nfederacji to oderwany od rzeczywistości klaun, rusofil, szur, katozamordysta lub cyniczny populista. Bez wyjątków. Wielu pasuje do wszystkich wymienionych grup.
  • 0
Wydaje mi się, że generalizowanie i używanie obraźliwych określeń, nie przyczynia się do konstruktywnej dyskusji


@Fipaj: generalizowanie? Tam nie ma dosłownie ANI JEDNEGO normalnego człowieka! Z resztą ja nie zamierzam próbować rozmawiać konstruktywnie z jakimkolwiek k0nfiarzem. Już się z tego wyleczyłem.

kogoś kto hołduje nazistowskiemu zamordyzmowi


Ale za nazywanie po imieniu preferencji frakcji narodowych socjalistów z k0nfederacji muszę ci dać bloka... Sorry!