Wpis z mikrobloga

@pokpok: klasyk, znam dziesiątki takich przypadków. Ci ludzie po prostu mają swoją bańkę i – mając na sztandarach OTWARTY UMYSŁ – zamykają się na argumenty, żeby czasem nie doznać dysonansu poznawczego.
  • Odpowiedz
jak brzmi jitter w audio i że w zasadzie nie ma szans, żeby go usłyszeć.


@pokpok: potrzymaj mi piwo, to ci zrobię taki jitter, że tylko głuchy by nie usłyszał.
  • Odpowiedz
@pokpok

Posty o brzmieniu kabli zasilających mają się świetnie.


Szczególnie w odniesieniu do tego, że w ścianach mają zwykłe kable jak wszyscy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pokpok: to tak jakbys wparowal do przedszkola oglaszajac, że nie ma swiętego mikolaja a od cukierkow wypadna im wszystkie zęby. Audioszury to takie duze i bogate dzieci polujace na jednorozce..
  • Odpowiedz
@pokpok: a daj spokój, zapytałem na takiej grupce pytanie co mogę sprawdzić bo mój magnetofon ma kilka problemów, jedyne co mi odpowiedzieli to żebym oddał do specjalisty bo mogę więcej zepsuć XD.

Jeszcze nigdy taka grupka audio (pomijając car audio) w niczym nie pomogła. Mam takie wrażenie że te grupki audio są po to żeby pochwalić się sprzętem.
  • Odpowiedz
@pokpok: Zabawne jest to co widać na zdjęciu. :D To nawet u mnie w pracy, gdzie pracuję na superprecyzyjnym sprzęcie, który generuje, przesyła i odbiera sygnały w częstotliwościach MHz, gdzie precyzja i brak zakłóceń są bardzo istotne, nikt nie #!$%@? takich szopek jak audiofil słuchający muzyki w pasmie kHz przy użyciu swoich odbiorników z mięcha zwanych uszami. xD
  • Odpowiedz
  • 0
Szczególnie w odniesieniu do tego, że w ścianach mają zwykłe kable jak wszyscy ( ͡ ͜ʖ ͡)

@yaszczur: to zaczyna się zmieniać ()
  • Odpowiedz