Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kubamidel #inwestycje #heheszki

Witam farmaceutyczne wilki!

Na dzisiejszym szkoleniu chcę wam opowiedzieć o moim najnowszym biznesie - flipowaniu leków. Wiecie, ten biznes handlu na mieszkaniach jest już prze*uchany. Leki to kolejny poziom.

Ostatnio dopiąłem genialny deal z dostawcą insuliny, który ratuje życie w sytuacjach kryzysowych.
I wiecie co?
Skupuje całe palety za gotówkę, a potem sprzedaje z duża przebitką, dla chorujących , zawsze się sprzeda, ludzie się o to zabijają, hehehe.

Wiem, że brzmi trochę dziwnie, ale patrzcie: ludzie zawsze będą potrzebować tych leków, a ja mam dostęp do takiej jakości w dobrej cenie.

Czasami wrzucam urocze ulotki do skrzynek babciom, że niby moja córeczka ciężko choruje na cukrzycę i bardzo potrzebuje insuliny i wiecie co? Te babcie oddają mi leki za pół darmo,
a ja za chwilę wystawiam je na otoleki peel.
Czysty zysk, tylko głupi by nie skorzystał.

Ale to jeszcze nie wszystko.
Czasami nawet nie dotykam tego produktu i handluję cesjami na insulinę.
Tutaj jest mój sekret: przystępuję do gry wtedy, gdy zapotrzebowanie wzrasta, a dostępność spada. Wtedy to dopiero zaczyna się dziać!
Sprzedaję z zyskiem, który po prostu wbija w fotel!

Nie ma co ukrywać, to nie jest łatwa gra. Trzeba znać rynek, trzeba umieć przewidzieć trendy, ale jak już się w to wkręcisz, to robisz co chcesz.
I te chwile, kiedy zamykasz transakcję z mega marżą... bezcenne.

Ale pamiętajcie, to nie tylko o pieniądze chodzi. To także o pomaganie innym w potrzebie. Oczywiście, że zyski są fajne, ale wiesz, że dostarczasz coś, co może uratować komuś życie - to dopiero daje kopa!

A teraz zapraszam na moje kolejne szkolenie:
Woda pitna, szansa czy okazja?
Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy, bądź wilkiem a nie owcą!!!
analboss - #nieruchomosci #kubamidel #inwestycje #heheszki

Witam farmaceutyczne wilk...

źródło: kuba

Pobierz
  • 4
@analboss: Mówią, że twoja praca jest szkodliwa społecznie, ale to nieprawda, przecież ryzykujesz swoim kapitałem. Komuchy chciałyby regulacji, ale to tylko sprawi że takie pracowite czempiony jak Ty przeniosą się na Maderę, zabierając ze sobą koło zamachowe branży farmaceutycznej.

Nie jest też prawdą, że przez fliperów ceny leków rosną, bo przecież rząd wprowadził specjalny program Insulina 0%, w którym koszty można rozłożyć na wygodne raty rozciągnięte na 30 lat. Wystarczy