Wpis z mikrobloga

#dotnet #csharp #aspnet #naukaprogramowania

Po godzinach bawię się w asp.net, przerobiłem kilka kursów z udemy. Zrobiłem proste stronki typu restauracja/blog/cos tam gdzie były implementowane podstawowe rzeczy typu logowania, konta uzytkowników, autoryzacja czy w jednym z kursów nawet płatność. Gdzieś tam też ruszyłem Angulara ale niezbyt lubię front, bardziej wolę się trzymać backendu.
No i ogólnie nie mam zbytnio pomysłu co bym mógł zrobić swojego, tak aby było to przydatne do CV. Robić kolejną stronke typu restauracja czy tam sklep ale taką dopieszczoną? Gdzie jest pełno featureów? Czy skupić się np na bazach danych i obsłudze? A może coś innego? Aktualnie mam prace(unity) więc tak po godzinach się uczę na spokojnie ale w przyszłosci chciałbym zmienic prace.
  • 4
@DoubleWu: cumplu wpadles wlasnie w pulapke, ja tez tak mialem na poczatku, jezeli jaraja cie jakies znaczki w terminalu(backend) aplikacja konsolowa tez jest uzyteczna.
Jezeli piszesz restowe API wystarczy ze dodasz swaggera czy co tam wspolpracuje z c plotkiem i to bedzie twoj frontend.

Jezeli chodzi o projekt to zrob cos ze swoimi zainteresowaniami, grasz w csa to zrob aplikacje do porownywania broni w zaleznosci od podanej odleglosci? Pobierz statystyki gracza