Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drogie miruny!
Otolaryngolog przypadkiem wyleczył mój trądzik lekami przypisanymi na anginę, co prawda za pierwszym razem tylko na dwa miesiące [bo nie ogarnąłem odpowiedniej higieny twarzy]. Za to po drugiej anginie na tym samym leku, już miałem wstępny plan na zapanowanie nad stanem cery, przez kolejne 6 miesięcy miałem tylko pojedyncze kropki i jakieś niegroźne zmiany.
[minusem tego rozwiązania jest to ze trzeba zaj****biście konsekwentnie trzymać się zasad, ja poległem, gdyż dopadł mnie nawał pracy, mało snu, wyjazdy służbowe i czasem sobie coś tam odpuściłem i wróciło… ale uważam ze i tak jest tego mniej niż było, ponadto łatwiej jest mi ‚wyrównać’ skórę twarzy, aby nie było na niej masakry.].

Przepisano mi Cindamycin MIP 600.
[brałem 14 dni rano i wieczorem - jestem patologicznym przypadkiem anginowym]
Ten lek to mistrzostwo, bebechy bolą, kiszonki i osłonki średnio współpracują, ale to jak zmienia się twarz… marzenie.
Efekt jest trwały do momentu, w którym nie zaniedbasz higieny. Niestety trzeba dbać jak poj€&@. Rano tonik oczyszczający [bioderma sebium h2o - dość mocno trzyj wacikiem), potem lekko tonikiem łagodzącym [avene lotion tonique douceur]+ (ewentualnie, bez maści tez dawało radę) rozex. W razie potrzeby w ciągu dnia przecierać jednym z tych dwóch toników w zależności od potrzeb skory. Wieczorem myjesz delikatnym płynem [bioderma atoderm huile de douche] lub mocniejszym [normacne preventi] i seria wacik, tonik, maść lub olejek z oregano.
Wiem, nie każdemu ten zestaw będzie pasował, ale może warto spróbować, ja straciłem nadzieje jakieś trzy lata temu i to był totalny szok!

Trzymajcie się walczący z trądzikiem!

(uprzedzając pytania o posiewy, gronkowce, wymazy, badania i inne, tak wszystko było badane, w tym hormony, cuda niewidy, magiczne pastylki maści za miliony monet, dermatolodzy, endokrynolodzy, inni -lodzy, u mnie zadziałał ten konkretny zestaw, jak czuje ze skóra jest sucha to łagodny płyn + tonik avene + olejek, jak czuje ze coś chce mi na twarzy rosnąć to płyn do mycia przeciw trądzikowy dermedic + tonik bioderma + maść/olejek, czasami rezygnuje z maści i oleju gdy czuje, że jest dobrze, mam wrażenie ze skóra sama sobie wtedy ‚odpoczywa’]

* rutynę pomógł mi ogarnąć mój #rozowypasek - kobieto niech ci bozia wynagrodzi w czymkolwiek chcesz!

#przegryw dla zasięgów

#medycyna #leczsiezwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #tradzik #higiena #leki #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim