Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecne pokolenie nie chce mieć dzieci. Czyli kto konkretnie? Bo ja chce mieć ale nie mam z kim je mieć. Trzeba powiedzieć wprost, że (1) sporo kobiet nie chce mieć dzieci, bo to do nich należy decyzja (2) jeśli już chcą mieć to mają zbyt wygórowane wymagania.

Zawsze chciałem mieć rodzinę, dzieci, ułożone życie z odpowiednią partnerką ale skąd mam ją wziąć? Nawet na tym #tinder próbuje znaleźć i nadal nic. Olewam wygląd, bo liczy się charakter skoro planuje związek do końca życia ale każda mnie olewa i nawet samotne matki mają takie wzięcie, że nie idzie się przebić żeby chociaż się raz spotkać sprawdzić na żywo jak się dogadujemy. W 2022 udało mi się być w jednej relacji:
- panna 25 lat z przeszłością, mnóstwo wad które akceptowałem myśląc że się zmieni ale ostatecznie wybrała melanże i alko.
Co jeszcze mogę więcej zrobić?
- Mam swoje mieszkanie, które dostałem (odświeżyłem, wyremontowałem) ale jestem skłonny się przeprowadzić jak będzie trzeba
- Dobre zarobki (praca biurowa)
- Staram się regularnie ćwiczyć i dbać o formę

#dzieci #przemyslenia #childfree #rodzina #slub #zwiazki #relacje #przegryw #blackpill #tfwnogf #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wkurza mnie to gadanie o #demografia że obecn...

źródło: z28717532AMP,Billboard--Gdzie-sa-te-dzieci---w-Warszawie

Pobierz
  • 34
@mirko_anonim: no dobra ale co Ty konkretnie robisz żeby mieć laskę tj. gdzie podejmujesz próby znalezienia kobiety?

masz mieszkanie, pracę i nie jesteś ulańcem - ok fajno, ale no mamy 2024 a nie 1992 xd

sam widzisz, że takim zestawem cech w obecnym czasie byłeś jedynie w stanie przygruchać sobie 25 latkę która wolała alko i melanż jak faceta

więc drogi są dwie - albo sobie robisz to co lubisz i
Czy warto tak zapierd@l@ć aby mieć kobietę 4/10 z nadwagą i dwucyfrowym przebiegiem? Moim zdaniem - nie.


@przegryw162cm: ale moim zdaniem tak samo nie warto - jeśli kogoś naprawdę życiową misją i celem jest posiadanie rodziny to niestety w dzisiejszych czasach musi zrobić w tym celu dużo, dużo, DUŻO więcej niż kiedyś

żeby to nie tylko utrzymać finansowo, ale też utrzymać w ryzach taką kobietę, dzieciaki wychować w tak zmiennym środowisku
utrzymać w ryzach taką kobietę


@Dietetyq: Ty wstretny patriarchalny mizoginie intzelu bandyto jeden Ty!!!! Ja nie moge pojsc na tance bachaty z Enrique?

trzeba iść swoją drogą z uśmiechem na ustach i się nie spinać, bo ja na tą imprezę zwaną życiem się wcale nie pisałem, a jak się jako tako fajno urządziłem to chcę z tego skorzystać i się cieszyć a nie spełniać jakieś wymagania żeby mi Kapitan Państwo czy
@0rdynus: @gustowny_dzikus @shoko_asahara @Dietetyq

Ehhh kolejni naiwnii,. słuchajta:

kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej
@mirko_anonim w 2024 musisz mieć każdy element wymaxowany, żeby mieć szanse na rynku matrymonialnym. Zarobki 7k+, 185cm+, mieszkanie samemu, forma na siłowni+dieta, podróżowanie min. 2 razy w roku, brak zakoli

Inaczej jesteś niezauważalny na rynku matrymonialnym
@mirko_anonim: Ludzie chcą mieć dzieci, ale przesunęła się granica 'stabilizacji' i dalej się przesuwa. Przesuwa się bo żyjemy w rozwiniętym, bezpiecznym świecie gdzie można wiecznie się bawić, rozwijać. Przesuwa się bo coraz ciężej ludziom o stabilizację finansową, głównie przez walący się rynek nieruchomości. Aktualnie praktycznie nikt kto nie miał farta, spadku nie ma szans na własne mieszkanie. Nie liczę tych którzy wpychają się w kredyty, tutaj dłużej można gadać, ale ludzie