Wpis z mikrobloga

Czytam i faszeruje się tą grupą tinder alert i ja już nie wytrzymuje psychicznie.
Sama jestem młodą kobietą z generacji Z ale ja naprawdę nie wytrzymuje tego, że te kobiety starsze ode mnie często nie wiedzą, że faceci chcą je tylko do seksu XDDD

To że dostaje się bana za napisanie oczywistej oczywistości typu "no ale na co ty liczyłas" jest też niesamowite.

Każdy facet jest toksyczny i narcyz (mimo że narcyzów na świecie podobno tylko 6% ale one wszystkie kwalifikowane panie psycholog kliniczne stwierdzają to u każdego mężczyzny który śmie śmieć porobić je jak dziecko).

Naprawdę przerasta mnie to, że jakakolwiek kobieta 18+ wierzy, że facet z którym pójdzie do łóżka poniżej 5mc stażu będzie chciał z nią zostać. Mamy tak silna kartę przetargowa a one dosłownie ją oddają już w pierwszych tygodniach i dziwią się, że Michaszek albo inny Enriqo je ghostuje.

Ja po prostu mam nadzieję, że wykopki z tagu #p0lka po prostu masowo zakładają konta na Facebooku by opisywać takie absurdalne rzeczy bo nie chce wierzyć że te kobiety istnieją naprawdę i to w takiej ilości

#logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 46
@ZenujacaDoomerka: właśnie my hedoniści nie będziemy strugać pawiana przez parę miesięcy.
A ile jest warty ktoś kto za swoją najważniejszą kartę przetargową traktuje seks? :D

po co komu chłop co widać że wsadzi w jakąkolwiek babę?

A po co komu chłop, który jest tak zdesperowany, że odkłada tak istotną rzecz na za pół roku? I potem nie pyknie i co? Liczysz na to, że będzie z Tobą z litości, dlatego, że
@Tino: seks to jest coś co mężczyzna chce od kobiety - nie powinno istnieć coś takiego jak manipulowanie że się da lub nie da jak nagrodę jakaś.
Po prostu nie można dać d*py na start bo faceci tracą po tym zainteresowanie i dlatego to karta przetargowa.
Po prostu nie można dać d*py na start bo faceci tracą po tym zainteresowanie i dlatego to karta przetargowa


@ZenujacaDoomerka: To działa wręcz przeciwnie. Jeśli seks był dobry, to po dobrym pieprzeniu pożądanie jeszcze wzrasta. Pytanie szersze - czy Ty w ogóle lubisz seks?
odkryłaś, że facetom chodzi tylko o jedno?


@ZenujacaDoomerka: @dotankowany_noca: to jest stereotyp, ale dziewczyny mogą mieć takie wrażenie ponieważ ci którym chodzi tylko o jedno masowo się z nimi kontaktują i się do dziewczyn bardziej dobijają, a ta romantyczna reszta chłopów nie spamuje tak masowo, więc może sprawiać pozorne wrażenie liczebnie mniejszej. Przytłaczająca większość facetów wbrew pozorom chce mieć kogoś bliskiego i normalne dziewczyny. Ale oni będą uderzać do paru
@ZenujacaDoomerka: Faceci chcą tylko sexu, bo dziewczyna nie spełnia ich oczekiwań. Wystarczyłoby, żeby dziewczyna miała kilka przymiotów poza ładną buzią. Ot, taka jak z piosenki i chyba nikt nie chciałby jej rzucić.
Kwaczek - @ZenujacaDoomerka: Faceci chcą tylko sexu, bo dziewczyna nie spełnia ich oc...