Wpis z mikrobloga

@MetalowyBieg: bo niestety dużo debilów tu uważa się za przegrywów tylko dlatego że nie ruchało xD. A dla mnie przegryw to np bardzo brzydka morda , problemy psychiczne , samotność, patologie w domu itd
@MetalowyBieg: mnie najbardziej tu wkur wia to że siedzi tu dużo normalnie żyjących normikow bez większych problemów z psychiką i nazywają się prxegrywami tylko dlatego bo nigdy nie ruchali xd, ja np ruchałem , a uważam się za przegrywa
@MetalowyBieg: z tego co słyszałem to ten tag miał kiedyś swój klimat gdzieś z 3 lata temu oststni i teraz same pseudo przegrywy z normickim życiem tu wchodzą. Szkoda ze go wcześniej nie odkryłem i jestem tu dopiero 5 miesięcy
@MetalowyBieg: z takich co kojarzę to na pewno @mati1990 jest , bo jak kiedyś szukałem starych postów z tagu przegryw to natrafiłem na jego wpis z 2017 roku o tym że miało 0 par na badoo, potem patrze a ziomek dalej jest aktywny tutaj i dalej ma tak samo zje baną sytuację życiową
@MetalowyBieg: dokładnie, wiem to na swoim przykładzie. Ja np z wyglądu jestem taki 5/10 przeciętny , a np powodzenia nie mam w ogóle na żywo jak i na portalach, po 1 dniu miałem 12 like od jakichś grubych bab lub kidosów , potem już żadne lajki nie przychodziły, na tinder ew badoo trzeba być minimum 7/10 bo inaczej nic się nie zdziała w sumie
  • 1
@Alvarez17 na tych apkach jest 75% mezczyzn wiec zobacz jaka jest dysproporcja, ja już w ogóle porzuciłem wszelką nadzieje na znalezienie kogoś
W pierwsze dni na tinderze miałem ze 5 par pozniej jeszcze drugie tyle doszlo ale co z tego jak tak naprawde laski z gówniakami, palaczki itp
Ja z wygladu nie wymagam nie wiadomo co byle zeby nie miala dzieci, lewackich mocno pogladów bo nienawidze skrajnosci jednej jak i drugiej no
@MetalowyBieg: dokładnie tak jak mówisz, z czego jakieś 80% tych mężczyzn jest niżej niż 7/10 I próbują tkwić w nadziei że uda im się coś zdziałać, co drugi wstawia tam zdjęcia z klatą l(kiedys mialem fejk konto laski) lub z siłki jak typowy gymcel myśląc że laska Na to poleci zamiast twarzy