Wpis z mikrobloga

  • 20
@wshk Tak powinno być już od dawna. Rosjanie ładują po miastach ukraińskich od dawna nie wliczając obiektów wojskowych i jest elegancko według niektórych pajaców.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: Według mnie będzie odwrotnie - poczują, że człowiek małpa ma rację co do konieczności zniszczenia Ukrainy i będą jeszcze bardziej popierać rząd i wojnę, no ale cóż - czas pokaże.
  • Odpowiedz
@Rimbolo też możesz mieć rację, pytanie czy przeciętny rusek połączy fakt, że żadne rakiety nie leciały z Ukrainy przez ponad 20 lat pokoju, a zaczęło się po specoperacji… z nimi to w sumie nie wiadomo czy myślą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Rimbolo: oni tam standardowo mają włączone dwójmyślenie. Skutkiem może być zwiększenie różnic pomiędzy dwoma prowadzonymi jednocześnie torami myślowymi. Małpie to poparcia nie zmniejszy ale zwiększy niezadowolenie a niezadowolenie to represje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wshk: Grubo, chyba jeszcze tak mocno na Biełgorod to nie ładowali. Ciekawe czy Amerykanie wreszcie dali lekkie przyzwolenie na mocniejszy ostrzał kacapów na ich terytorium, bo z tym do tej pory różnie bywało.
  • Odpowiedz
@wshk @farbowanylisek @TrexTeR @Brakus: Ale rozumiecie ze Ukraina nie moze stac sie takim zwierzeciem jak ruskie? Nie nap****ala sie w mieszkalne budynki cywilne (tam nie bylo wojskowych sil ludzkich ani sprzetowych o ile wiadomo z doniesien), koniec kropka!
Bo dojdziemy do sytuacji w ktorej "gwalcimy my bo i oni gwalca".
Czego tu koorwa nie rozumiecie?
  • Odpowiedz
@wshk:Mam tylko dwa pytania Podgorski czy Podgórski i czy jeżeli to błąd to ciekawe czy popełniony przez ruskiego czy poprostu to nasz polski polak z deficytem
  • Odpowiedz
@SlavedWizard: Ja nie rozumiem takich fanów konfy jak Ty którzy wierzą w każdą ruską wrzutkę i się nad nią spuszczają.Być może akurat ta jest prawdziwa, może Ukraińcy nie trafili w co chcieli.
Dokładnie jest tak oni mordują Ukraińców , Ukraińcy mordują ich.
Gdzie Ty byłeś przez ostatnie dwa lata? Siedziałeś na jakimś tagu bekazlewactwa czy famemma.?

Nie chcę mi się włazić na Twój profil ale coś czuję że raczej tak nie
  • Odpowiedz
może Ukraińcy nie trafili w co chcieli.


@JanuszPDM: oby,

Nie chcę mi się włazić na Twój profil ale coś czuję że raczej tak nie ubolewasz nad ukraińskim ofiarami. Nie jest tak?


Wspieralem ich finansowo na militaria.

Dokładnie jest tak oni mordują Ukraińców , Ukraińcy mordują ich.


Ofiara nie moze sie stac oprawca, niech nie ida w slady żymian. Idac tym tokiem rozumowania jesli ruskie gwalcili to Ukraincy tez moga? To moze
  • Odpowiedz
@Rimbolo Wlasnie problem nasz jest taki ze rozpatrujemy ich przez nasz pryzmat, nasze postrzeganie rzeczywistosci i relacje przyczyna-skutek.
Tymczasem duza szansa ze gdyby po prostu dostali troche #!$%@? to moze jednak by sie cos zmienilo?
  • Odpowiedz