Wpis z mikrobloga

dawanie dupy za dobra istniało od zawsze i będzie istnieć, póki będą istnieć faceci, wiec nie wiem jak chcesz to piętnować to łącznie z klientami dzięki którym ten biznes się kręci


@Cadfael: Morderstwo jako takie też istnieje od zawsze i od zawsze jest piętnowane. Nie wiem, co to ma być za argument.
Morderstwo jako takie też istnieje od zawsze i od zawsze jest piętnowane. Nie wiem, co to ma być za argument.


@Landmark: nie wiem, pewnie taki, że dawanie dupy za pieniądze odbywa się za obopólną zgodą, czego nie ma w morderstwie (mam nadzieję, że masz tego świadomość)
czego nie ma w morderstwie (mam nadzieję, że masz tego świadomość)


@Cadfael: Jak do krowy xD Użyłem morderstwa i to Ci zwarło styki. Zamień sobie, nie wiem, na ćpanie
Użyłem morderstwa i to Ci zwarło styki.


@Landmark: gdzie zwarło, mitomanie?

historie tych, które przez to przeszły zdają się przeczyć tym bzdurom


no jeszcze lepiej xD #!$%@? trzeba piętnować, nawet jak są do tego zmuszane, zaś faceciątka, którzy je do tego zmuszali niewinne jak nieobesrana łąka, ich piętnować nie należy xD

Jak do krowy


twoja mamusia się włączyła gdzieś tu do dyskusji?
gdzie zwarło, mitomanie?


W tym, że #!$%@?łaś się o 'morderstwo' a nie skumałaś, że jak coś 'było od zawsze' to i tak może być piętnowane, więc co to za argument, że dziwki i szmaciarze byli od zawsze.

#!$%@? trzeba piętnować, nawet jak są do tego zmuszane, zaś faceciątka, którzy je do tego zmuszali niewinne jak nieobesrana łąka, ich piętnować nie należy


Nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Jedynie, że zeznania byłych prostytutek są
Niby tyle sie mowi o pieklu mezczyzn a tu gosciu jest pietnowany za placenie za seks mimo ze sam mowi ze jest przegrywem. Obawiam sie ze czesc facetow bez platnosci ma problem z ogarnieciem seksu i w pewnym stopniu to dobrze ze ta luka jest chociaz wypelniona przez prostytutki. Chociaz tutaj konwersacja klient-dziewczyna za hajs troche nie wyszla, chyba nadajecie na innych falach ;)
a nie skumałaś, że jak coś 'było od zawsze' to i tak może być piętnowane,


@Landmark: bo to argument z #!$%@?, #!$%@? gejów, praw kobiet i dzieci tez było od zawsze a ludzkość poszła do przodu. chcesz mentalnie siedzieć w jaskini to twój problem

Nigdzie czegoś takiego nie napisałem.


piszesz cały czas, że #!$%@? nalezy piętnować, więc chcesz piętnować gwałcone kobiety. ciekawy fikoł, szkoda, że wylądowałeś na mordzie.