Wpis z mikrobloga

  • 178
@wortor
i to #!$%@? konfiarzy przy wyborach, że ich partia to alternatywa dla pis.

Pewnie nawet i mnie jest głupio - to za duży wysiłek intelektualny.

Gdzie są teraz te kłamliwe mordy? Dziwnie sie pochowały pod kamienie. Żołnierze ztetryczalego krula, ruskiej agentury - gdzie jesteście?!
  • Odpowiedz
Gdzie są teraz te kłamliwe mordy? Dziwnie sie pochowały pod kamienie. Żołnierze ztetryczalego krula, ruskiej agentury - gdzie jesteście?!


@Sarza01: jezus maria, ale choroba psychiczna i wiara to jeszcze lajkuje "no tak, dobrze mówi - umiarkowany głos rozsądku, 0 zaczadzenia ideologicznego i kibolstwa w sferze światopoglądu"
  • Odpowiedz
@wortor Jakby pisowców zaczęto torturować i Bosak by się temu sprzeciwiał to też by to był dla Ciebie to arguement że coraz mniej różnic pomiedzy jest pomiędzy nimi?? Co to za logika w ogóle??
  • Odpowiedz
  • 53
@garrincha94: a jakby kaczafi miał mózg i godność człowieka to byłby Tuskiem. I po co takie gdybanie?

Skupmy się na tym co jest, a jest jak się okazuje niezły przekręt w funduszu sprawiedliwości, zdefraudowane dziesiątki milionów PLN i śledztwo prokuratury.
  • Odpowiedz
@wortor Gdybam po to żeby pokazać Ci ułomną logikę Twojego wpisu. Jeżeli Bosak broni pisowców to pokaż że nie powinien tego robić bo pisowcy nie zaslugują na bronienie ich przez to jakie wałki robili a nie wrzucasz na Bosaka tylko ze wzgledu na fakt że broni pisowców w ogóle olewając to czy slusznie czy nie.
  • Odpowiedz
  • 6
@garrincha94: mój błąd. Zakładałem, że to oczywiste, że skoro naśmiewam się z faktu, iż Krzyś broni pisowskiej bandyterki, tzn że nie uważam jego działań za słuszne.

Następnym razem podkreślę to we wpisie, żebyś się znowu nie pogubił. Dzięki za zwrócenie uwagi.
  • Odpowiedz
@Dietetyq
Chorobą psychiczna to ja nazywam glosowanie na ruska agenture. W dodatlu dwulicową i zaklamaną. Kwalifikujesz sie.

Na stałe, nie na badania. Do Choroszczy.

No chyba, że nam tu wyjasnisz jak to sie stalo że gadaliście o wywracaniu stalika, a teraz wchodzicie w dupe pisowcom po same uszy?
  • Odpowiedz
Następnym razem podkreślę to we wpisie, żebyś się znowu nie pogubił. Dzięki za zwrócenie uwagi.


@wortor: Se kpij ile chcesz. Na razie nie dowiedziałem się z Twojego wpisu niczego negatywnego o Bosaku (sam fakt że kogokolwiek broni nie jest niczym negatywnym) ale nie przeszkodziło Ci to go wyśmiać. Lubię Bosaka, obserwuje wpisy na wykopie o nim i zdecydowana większość to takie wysrywki żeby go wyśmiać i zrównać z pisowcami ale żadnej
  • Odpowiedz
  • 2
@garrincha94: dobrze, to spróbuję potraktować Cię poważnie.

Wiesz dlaczego tacy jak ja śmieją się z Krzysia? Głównym powodem jest jego całkowita zmiana narracji między tym co mówił przed, a tym co prezentuje po wyborach.

To konfederacja była liderem w krzyczeniu jak to należy rozliczyć PiS z każdej zdefraudowanej złotówki, jak to każdy musi ponieść konsekwencje swoich działań. Ile się naczytałem o układzie z Magdalenki, o okrągłym stole czy o tym jak
  • Odpowiedz
@wortor: Bosaczek próbuje się maskować ale turbokatolicyzmu nie da się zamaskować do tego jest coraz lepszym stereotypowym politykiem przez co zdobywa nie tylko głosy sebków, mariuszy i mareczków. Bosaczek i RN był od zawsze łasy na kasę i stołki no i bliżej socjalistów niż libków wystarczy im pomachać kasą a już bronią Jest też samoświadomy tj. wie co mówić wyborcom, wie co jest popularne przez co w polityce nie zginie. Ale
  • Odpowiedz
Chorobą psychiczna to ja nazywam glosowanie na ruska agenture. W dodatlu dwulicową i zaklamaną. Kwalifikujesz sie.


Na stałe, nie na badania. Do Choroszczy.


No chyba, że nam tu wyjasnisz jak to sie stalo że gadaliście o wywracaniu stalika, a teraz wchodzicie w dupe pisowcom po same uszy?


@Sarza01: yyy
Dietetyq - >Chorobą psychiczna to ja nazywam glosowanie na ruska agenture. W dodatlu ...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@garrincha94: dobra, masz swoje hipotezy. To mówię - sprawdzam. Pokaż mi tak gorliwą aktywność bosaka za czasów rządów pis, w której broni koalicji.
  • Odpowiedz
@Sarza01:

1) obarczasz innych chorobą psychiczną a sam pierniczysz jak potłuczony
2) gadasz o jakichś "kłamliwych mordach", "konfiarzach", "pisowcach" - za bardzo się wkręciłeś w ten serial zwany Polską polityką za mocno Ci weszło
3) taki dialog na "argumenty" to sobie możesz prowadzić z równym sobie, czyli de facto kibolem który kocha i wspiera drużynę XYZ i jego celem jest ZAORANIE przez taką pyskówkę oponenta

Pałasz energią negatywną a wręcz nienawiścią
  • Odpowiedz