Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam Mirki, mam pytanie do ludzi, którzy mieszkają w #dom na obrzeżach #warszawa . Jak wygląda sytuacja z dojazdem do miasta? Dużo czasu to zajmuje? Znalazłem na otodom dużo domów w stanie deweloperskim w okolicach #legionowo za jakieś 500-700 k w stanie deweloperskim. I wychodzi to w sumie tyle co 2 pokoje w stolicy (i to jeszcze na jakims Ursusie albo Białołęce). Dodam że od dziecka mieszkałem w domu i tylko na okres studiów zamieszkałem w bloku. Dojazd do 40 min - 1h nie jest mi obcy (z bloku do PKIN mam obecnie okolo 30 min komunikacją). Tym bardziej że widziałem że z Legionowa kolej szybko dojeżdża do miasta.
Tu wrzucam link do przykładowego ogłoszenia
https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-100-m-olszewnica-stara-ID4ddyG
Ogłoszenie wisi od 2021, więc przypuszczam że wcześniej było tańsze, tylko podnieśli jak wszyscy w związku z #bk.
#pytanie #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Gdzie ta Olszewnica, a gdzie Legionowo xD Tam nawet do kolei byś musiał czymś dojechać, nie mówiąc już o tym, że to wygląda na totalną wiochę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak dom pod Warszawą to tylko maksymalnie 1km od stacji - inaczej będziesz robił za szofera albo jak nie będziesz korzystać z samochodu to dojście do stacji to będzie udreka
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: im blizej KMki/SKMki tym lepiej, na pewno nie chcesz sie tarabanic autobusami a auto to srednia opcja zwlaszcza dla tej strony Wisly dopoty nie ma obwodnicy Wawy (moze kiedys bedzie), powiedzmy w promieniu 1 km stacja PKP = gitara ale w #!$%@? ciezko znalezc w sensownej cenie, im dalej tym gorzej ale to sobie sam postaw granice, natomiast ta Olszewnice sobie zdecydowanie odpusc, zajedziesz sie IMO w #!$%@? daleko od
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NieRozumiemIronii: nie wiem czy to sarkazm czy nie xd ale w szkole średniej miałem parę koleżanek z miejscowości pod Warszawą i każdy deszcz/zima to ich stary smigal autem pod stacje
  • Odpowiedz