Wpis z mikrobloga

@pogop: over dla czechów zarobki trochę delikatnie wyższe niż u nas i ceny jak w norwegii i drożej niż w niemczech. Tam pewnie w pradze to ceny są tak #!$%@? że szkoda gadać. Chorwacja w sumie też ceny z dupy tam nic nie ma oprócz turystyki a ceny wyższe niż u nas.
Prawie pół bańki za dom na włoskiej wsi do generalnego remontu? JNo nie wiem nie wiem, chyba jednak w Polsce mozna znależć tańsze perełki w zdecydowanie lepszej lokalizacji.


juz sie zaczyna racjonalizacja.....

dlatego zeby ominac te dywagacje bierzemy srednie, bo jak ich nie wezmiemy to sie z automatu zaczyna dyskusja - no ale to jest stare a ja mam nowe, ale tam jest bsliko miasta a u mnie daleko, a bo tam
@del855: Ale tu nie ma co racjonalizować. Licząc średnio taki dom + doprowadzenie go do sensownego stanu to wychodzi drożej jak na Polskiej wsi. (Tak wiem że zarobki to weźmiesz z północy Włoch, a cenę nierucha to z jakiejś zapadłej wsi na południu. Ale to nie ma większego sensu.)
Ale tu nie ma co racjonalizować.


mowisz to, po czym zaczynasz:

Licząc średnio taki dom + doprowadzenie go do sensownego stanu to wychodzi drożej jak na Polskiej wsi.

(Tak wiem że zarobki to weźmiesz z północy Włoch, a cenę nierucha to z jakiejś zapadłej wsi na południu. Ale to nie ma większego sensu.)


Dlatego najwygodnije porywnywac miasta lub regiony, gdzie zwyczajnie wiem cos o nich - glownie ile sie tam zarabia i