Wpis z mikrobloga

Jak Sylwester Wardęga jeździł psiakobusem po Warszawie i schroniskach całej Polski, może was to nie interesuje może to macie w chvju całkowicie ale mnie to interesuje słuchajcie co wam chcę powiedzieć dwie minuty, daj mi minutę, minuta słuchaj tu jedzie Wardęga psiakobusem np. z Nitrozyniakiem.
Ciebie to pivrdoli mnie to nie pivrdoli słuchaj o co chodzi bo taki ładny uśmiech zrobiłeś nie przepraszam może się pomyliłem yyy słuchaj yyy

Są różne skandale z influenserami ogólnie maskara nie? Widzowie mówia do Wardęgi nie będziesz już wkładał już dyktafonu do dupy, nie ma takiej możliwości, jakiś cwaniak jak Rozpara się wkurzy, wyjebia Cie z Fame będzie kapota nie?

On mówi w żadnym wypadku nie wyjmuję dyktafonu z dupy ni chu nie przeklinał oczywiście wiadomo nie? Yyy wiesz nie nie przestanę nagrywać, otworzył puszkę Pandory i całował fotel po Fagacie kvrwa jeździł na różne gale szukać materiałów na Boxdela, promował starosłowiańskie pogańswo, nie wiem jakie wy macie tam teraz poglady religijne ale kvrwa jeżeli gościu tak zniszczył psychicznie Dubiela i Stuu, że ci mało co nie zaczęli walić jeden za drugim w piórnik za przeproszeniem że takie słowo użyłem i on poświęcał swoje własne zdrowie żeby kopiować pranki Remi Gaillarda yyy to moim zdaniem zasługuje na jakąś przynajmniej pochwałę kvrwa nie? A pacjent sobie pisze na wykopie “Wardęga cfel” no to mu #!$%@? do dupy bolca i zobaczymy kvrwa i tyle dziękuję do widzenia

#primemma #famemma
Denis_Marcon - Jak Sylwester Wardęga jeździł psiakobusem po Warszawie i schroniskach ...

źródło: 8A81999C-0ED8-4572-B356-F7E7D1B61BEF

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz