Wpis z mikrobloga

#seriale #serialseries #serial
Cześć. lubię kryminały (ale niezbyt mroczne), dochodzeniówki. Jestem po seansie obu Boschów (super, chce się oglądać) i Unforgotten (niezłe), zacząłem Świat Gliniarzy (średnie, wkurzająca i groteskowa praca kamerą) - nie chcę kontynuować. W międzyczasie było True Detectives (słabe, fabuła...), Fargo sezon 5 (zaskakująco dobre, ciekawe). Co fajnego możecie polecić ? Nie musi być koniecznie kryminał
  • 17
  • Odpowiedz
@wbrewprawdzie: Poziom produkcji z Polski zdecydowanie się podniósł, oglądamy z żoną "Odwilż", wcześniej kawałek "Kruka" (niestety urwała się chyba emisja) i jest zdecydowanie lepiej niż lata temu. Może i tego Prokuratora zobaczę jak trafię.
  • Odpowiedz
@Roger_Sososky1 Zobacz sobie może The Night Of. A z innych gatunków wojenne SAS: Rogue Heroes (niedługo 2 sezon), Tulsa King i Stallone albo Ritchiego nowy serial The Gentlemen. A i Fargo ma znakomite wszystkie sezony jeśli oglądałeś tylko ostatni.
  • Odpowiedz
@bialy100k @wbrewprawdzie ja ostatnio oglądałem hajpowanego Rojsta. w pierwszej scenie główna bohaterka policjantka zaczyna strzelać do radiowozu policyjnego z kałacha, robi rozpierduchę jak jakiś rambo, zabija ludzi, a to wszystko dlatego, bo nabrała podejrzenia wobec "policjanta" z radiowozu, który miał na sobie trampki. A najlepsze, że w trakcie tej rozpierduchy, pod ostrzałem, chowa się za murkiem, zmienia magazynek, inny policjant pyta ją spanikowany o co chodzi, a ona beznamiętnie odpowiada "nie wiem"
  • Odpowiedz
@huudyy: zgadzam się. Było trochę głupotek i absurdów, jednak całościowo Rojst jest dobrym serialem, sezon 2 najlepszy według mnie. Oprócz tego z polskich warte uwagi są: Kruk, Klangor, Informacja zwrotna, Znaki, Pod powierzchnią, Odwilż, W głębi lasu, Behawiorysta, Minuta ciszy
  • Odpowiedz