Wpis z mikrobloga

Takie info dla dzieciaków lat 90. zbierających wówczas Kaczora Donalda.

Za parę dni wychodzi najnowszy numer na 30-lecie magazynu, do którego będzie dołączony przedruk pierwszego KD wydanego w 1994 r.

20 zł to uczciwa cena za odrobinę nostalgii więc pędźcie do kiosków tłumnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.komiksydisneya.pl/2024/03/egmont-wyda-specjalny-100-stronicowy.html
#kaczordonald #kaczordonaldzawszesmieszne #komiksy #lata90 #90s
Krupier - Takie info dla dzieciaków lat 90. zbierających wówczas Kaczora Donalda.

Za...

źródło: kaczordonald202404new

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@floojd

dzieciaków lat 90?


prosze pana, to juz sa dorośli ludzie xD


No wiem przecież, sam jestem dzieciakiem lat 90. Więc już stary pryk. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@milionerro

Taki jubileusz powinien być obchodzony z przytupem - powinni dołączyć śmierdzącą bombę ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ja liczyłem na lepka rączkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To był pierwszy niekartonowy dodatek do KD.
  • Odpowiedz
Jako dziecko miałem problemy z czytaniem. Mama zaczęła mi co tydzień kupować Kaczora Donalda w kiosku gdy wracała z pracy i dzięki temu szybko poszło. Mam do dziś ich stertę.
  • Odpowiedz
@Krupier: Zbierałem Kaczora Donalda jakoś w latach 2004-2006. Pamiętam, że w tamtych czasach chyba jako dodatek do jakiejś gazety był dodawany komiks, zdaje mi się że o nazwie "To i owo kolorowo". W tym komiksie były różne postacie Disneya, głównie Myszka Miki i KD. Zastanawiam się, czy powstawało więcej komiksów o KD, ale takich "nieoryginalnych". Kiedyś w szkole ktoś miał jeden egzemplarz KD, ale wyglądał inaczej niż ten który ja kupowałem.
  • Odpowiedz