Wpis z mikrobloga

@Ostatnie_Tango: zaraz się zleci wysyp komentarzy z jedynym słusznym soft99 fusso bo jest trwały a wszystkie inne to dupa nie woski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisz czego oczekujesz wybierając z poniższych ;)
Trwałość czy efekt wizualny
maskowanie rys
lakier ciemny/jasny
szklisty efekt (lustrzane odbicie)/przyciemnienie lakieru by czarny był prawdziwie czarny
śliskość po aplikacji
łatwość, szybkość aplikacji
forma aplikacji pasta/sprej
łatwość domywania na bezdotyku niskie przyciąganie kurzu
  • Odpowiedz
@klotz: o konkretne kryteria ;p
Efekt wizualny :)
rys jest dużo to nawet nie myśle o maskowaniu ;p
Lakier ciemny
mam Granatowy kolor więc może przyciemnienie będzie lepsze
Forma aplikacji wolę pastę mam większe zaufanie ;)

Reszta raczej mało znacząca :)
  • Odpowiedz
@Ostatnie_Tango: Nooo, jak wygląd to położyłbym House of Wax Sapphire na cleaner Soft99 Micro liquid compound dark bez odtłuszczania. Z tym woskiem chyba nie może pójść źle bo oferuje to samo co turbo drogie woski kolekcjonerskie premium a kosztuje normalny pieniądz. Zresztą można go kupić w małym testerku takim akurat na 2-3 aplikacje. Cleaner spooooro zamaskuje i mocno przyciemni, wosk podkręci szklistość, śliskość i będzie kropką nad i.
  • Odpowiedz
@prezeees 2–4 miesiące w zależności od garażowania, warunków, przygotowania lakieru przed woskiem itd. Tak 3 miesiące przeciętnie ale wiadomo wszystko od warunków zależy czasem i jedna poważniejsza trasa zimą przez sól i śnieżycę potrafi zabić woski w jeden dzień
  • Odpowiedz
Fusso 99 - dobra relacja cena/jakość, ale trzeba trochę poświrować z przygotowaniem lakieru (solidne mycie, dobrze glinka, tar/glue remover i takie tam) i trochę #!$%@? z docieraniem. Ale efekt wart tego wysiłku - pół roku z palcem w nawiewie jak nie spartolisz przygotowania i od czasu do czasu umyjesz go czymś delikatnym.

Jak nie chcesz się partolić, to quick detailer jakiś - ja polecam ADBL Synthetic S-cośtam Wax (SSW). Tanio, dobrze, psik
  • Odpowiedz