Wpis z mikrobloga

Obecnie mieszkam w KRK i ostatnim czasem zauważyłem że KRK wprost zaroił się od ludzi pochodzenia Hinduskiego sądząc po kolorze skóry, codziennie dziesiątki mijam ich na ulicy w sklepie w tramwaju, oczywiście nic do nich nie mam przyjeżdżają po lepsze życie i to całymi rodzinami, mam tylko nadzieje że jest to przemyślana imigracja i nie ściągniemy znów masy ludzi z jednego kraju tylko z wielu różnych aby mieli motywacje do integracji z Polakami, nie tak jak Ukraincy.
Myślę że gatke o tym jak Ukraincy są nam niezbędni i nie będzie miał ich kto zastąpić można już oficjalnie zakończyć i powiedzieć że moga wyp... do swojej ukrainy.
#ukraina #imigranci
  • 53
  • Odpowiedz
@Ruskitroll123: polecam zapoznać się ze statystykami dot. przemocy seksualnej w Indiach xD Jak się zastanawiasz jak ci ludzie się dobrze zintegrują, to wystarczy popatrzeć na grupę zwaną cyganami, która się integruje od ostatnich 500 lat.
  • Odpowiedz
będzie nam wykonywał najprostsze i najsłabiej płatne prace, bez których się nie obejdziemy.


@Przypadkowy: Niby tak, ale często tacy ludzie przyjeżdżają pracować w niemieckich montowniach. Nie wiem, czy ściąganie ludzi do Polski, żeby pracowali na Niemców, to jest dobry sposób na rozwój gospodarki.
  • Odpowiedz
Jak się zastanawiasz jak ci ludzie się dobrze zintegrują, to wystarczy popatrzeć na grupę zwaną cyganami, która się integruje od ostatnich 500 lat.


@VZee: ja nie twierdzę że oni będą się integrować tylko że ukraincy nie są nam niezbędni a poza tym ukraincy też sie nie intergują
  • Odpowiedz
@Ruskitroll123: Ani jedni ani drudzy nie są nikomu niezbędni, poza właścicielami januszeksów, którzy są zainteresowani trzymaniem kosztów pracy w okolicach dna
  • Odpowiedz
  • 0
@joazaxa byłem tu i tu w odstępie 2 tygodni. Tyle wydałem w Krk i Londynie za to samo - choć w Londynie muzea są za darmo, a w Krakowie wszystkie są platne. Więc polska jest droga. Jedynie alkohol jest tańszy - co nie robi różnicy. Serio taniej jest wyjechać na weekend niż być w Polsce, co jest smutne a obsługa u nas też jest jak we Francji w Niemczech czy w Anglii
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: przemyślaną imigrację to ma Katar albo ZEA a nie pseudodemokratyczne kraje, gdzie każdy trzecioświatowiec może ci wejść na głowę. Obywatelstwo i benefity za tysiąc lat pobytu czyli nigdy, żadnego osiedlania się i ściągania rodzin, żadnego pobłażania i przy najmniejszym wykroczeniu deportacja. Mieszkasz z kumplami, dostajesz dużo więcej niż u siebie w slamsie i masz być zadowolony a jak się b8e podoba to wypad. Żadnego goszczenia "uchodźców" z odległych krain, żadnego
  • Odpowiedz