Wpis z mikrobloga

#mediamarkt #zadbano #kurier #pytanie #oszukujo

Hej wszystkim
Interesuje mnie, czy ktoś miał podobną sytuację z Media Markt i firmą kurierską Zadbano oraz jak to się dla was skończyło...?
Zamówiłem telewizor w Media Markt. Złożyłem zamówienie 24 marca, dostarczono go dopiero 29 marca po tym, jak się upomniałem dwa razy.
Kurier dostarczył paczkę około 10:30, weszli postawili i chcieli się jak najszybciej ulotnić co było serio dziwne bo wykupiłem opcję z montażem ale kurier powiedział że on nie ma czasu bo ma innych klientów, po czym poprawił się że on takiej usługi nie ma wykupionej na zleceniu pokazałem mu paragon, widnieje montaż za 300 zł… on coś pojęczał, zadzwonił do biura w biurze to samo, usługi nie ma, facet zaproponował mi że zrobi mi to po 18 za 100 zł (?), podziękowałem już wolałem to sam zrobić, poszli sobie dość szybko przez co nie zdążyłem przy nich otworzyć tego tv, otworzyłem paczkę i zamiast telewizora Sharp, znalazłem stary, rozbity telewizor Panasonica, z rozbitym szkłem, plastikiem i (tak serio) piaskiem.
Natychmiast skontaktowałem się z działem reklamacji, Ci kazali wysłać zdjęcia i spisać protokół szkody z kurierem. Tutaj kolejny problem, bo takiego protokołu jak szanowny kurier stwierdził nie ma i on musi to biura podjechać
”Mówię ok to kiedy Pan będzie?”
„O 16 u Pana będziemy z protokołem” – była godzina 11.. ok poczekam faktycznie, może biuro ma daleko. O godzinie 16 kuriera ni widu ni słychu, dzwonie i się pytam
„Gdzie Pan jest? „
„Za godzine będę”
To powtórzyło się 3 razy do 18:30 gdzie ostatni raz udało mi się dodzwonić, kurier Marek oświadczył że cytując „On się podpisuje pod tymi dostawami swoim imieniem i nazwiskiem i na pewno przyjedzie, nawet o 23.”
No jak można się spodziewać nie przyjechał a po ostatniej rozmowie przestał odbierać telefon..
Chciałbym zatem ponownie zapytać, czy ktoś miał podobne doświadczenia i jaka była ostateczna reakcja sklepu... Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim, ale szczerze mówiąc, jestem bardzo zirytowany, ponieważ chodzi o moje pieniądze i mieliśmy z żoną cieszyć się naszym pierwszym telewizorem na święta... Dodatkowo, podczas otwierania paczki skaleczyłem się szkłem tego śmiecia w kartonie żeby im te zdjęcia zrobić….

Zdjęcia w komentarzu...
nerv1111 - #mediamarkt #zadbano #kurier #pytanie #oszukujo 

Hej wszystkim 
Interesuj...

źródło: unnamed (4)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha: Jest w toku, zastanawiałem się czy ktoś miał po prostu podobną sytuacje, ja tylko raz w życiu dostałem zły klucz nasadowy za 34 zł z allegro ale czegoś takiego nigdy...
  • Odpowiedz
@nerv1111:
Złóż reklamację do Media Marktu. Protokół szkody nie jest wymagany (aczkolwiek dobrze go mieć). Żądanie przez sprzedawcę protokołu szkody w celu przyjęcia reklamacji, to klauzula abuzywna (niedozwolona). Prawo zabrania uzależnienia rozpatrzenia reklamacji od spisania przez kupującego protokołu szkody z firmą kurierską.
  • Odpowiedz