Wpis z mikrobloga

Yanek ZyjZpasji - jaki to jest pozytywny gość! :) Tak samo jak Odyn czy Korsir. Aż mi się miło i cieplej zrobiło, gdy zobaczyłem, że koleś próbuje cokolwiek zrobić i pojechał w końcu swoim vanem do Włoch. Serio. Kibicuję Odynowi czy Korsirowi i tak samo Yankowi - a w dodatku pozostałym osobom z uniwersum - niech takim pasjonatom wiedzie się jak najlepiej.

#odyn #korsir #yanek
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Dar_mlodziezy: @zyjZdotacji @sokol_millennium Ja to serio piszę. Tacy goście jak Odyn czy Korsir lub Janek, jakkolwiek by ich nie odbierać, są super pozytywni. Nie chodzą rano od 8:00 do 16:00 do pracy, potrafią żyć z czegoś innego, a przede wszystkim dać komuś radość nawet w takich pierdołach. Jak ten chłopak z filmiku, którego nie znałem wcześniej, podzielił się swoją radością, że kupił sobie vana, później doczytałem, że pracował w decathlonie, żeby
  • Odpowiedz
@lukies2221: jeżeli dla ciebie priorytetem jest życie jutubera kampersmieedziela to gratuluję celu w życiu. Życie jest piękniejsze od srania pod krzakiem, jadania co dzień jajecznicy na boczku w śmierdzącym kamperezE i mycia się na dziko pod mostem. Rodzina, znajomi, dzieci, to jest fajne życie. Co te geje w tych busach oprócz macanie się nocami po pośladkach mogą mieć więcej
  • Odpowiedz
@zyjZdotacji XD to że dla dla ciebie rodzina, znajomi i dzieci to definicja fajnego życia, wcale nie oznacza że dla osoby b wygląda to tak samo. Chłopy robią co robią, ich życie i ich sprawa, nam nic do tego.
  • Odpowiedz