Wpis z mikrobloga

Kumpel zaprosił mnie na wesele. Mam koło 4 miesięcy. Chciałbym trochę zejść z wagi do tego czasu co by wyglądać jak człowiek na zdjęciach. Stan na dziś to 104 kg. Jakieś protipy, w jaki sposób mogę zrzucić jak najwięcej do tego czasu? Na ten moment praca zdalna, życie raczej siedzące, brak diety - #!$%@? co lubię #wesele #polska #odchudzanie #dieta
  • 8
@stuparevic: u mnie pierwszym gamechangerem była woda, potem troche aktywności fizycznej, a teraz sobie zdałem sprawę ile kcal wpi3rdalałem z samego chleba xD
zamiast słodyczy jedz jakiegos ananasa/jabłko/banana zaraz będą arbuzy więc da radę jakoś słodycze zastąpić
@stuparevic: polecam regularny wysiłek (60 minut dziennie dowolnego cardio) + yohimbina na pusty żołądek albo po jedzeniu w 100% białkowo-tłuszczowym bez węgli - tłuszcz leci jak szalony. Dzięki yohimbinie każda aktywność daje mi średnio o 15-20 wyższe tętno a więc szybciej i więcej kalorii spalam.

Tylko dla bezpieczeństwa weź mniej tej yohimbiny, bo przedawkowanie może mieć poważne skutki, jak np na moim opakowaniu zalecają max 2x10mg (2 tabletki) dziennie to ja