Wpis z mikrobloga

#programista15k

Panowie po 3 miesiącach znalazłem pracę w IT - Junior Java Developer. Uczę się Java, JavaScript, TypeScript, Node.js. Regularnie od 5 miesięcy po 3-4h dziennie.
Na start dostałem 6500netto. Co mogę się zacząć uczyć dodatkowo by powiększyć zarobki?
  • 28
  • Odpowiedz
Co mogę się zacząć uczyć dodatkowo by powiększyć zarobki?


@Dzonsin: Zrób self development plan ze swoim line managerem. Ale ogólnie jak kręci Cię java to brnij w tą javę głębiej.

Poza tym. Gratki dostania się do IT :) Jak nie nawalisz jakoś srogo to parę lat przysiedzisz, a potem z górki.
  • Odpowiedz
@Dzonsin Junior? Jak cię nie wywalą po roku to będzie sukces. Bo teraz recesja i samo znalezienie pracy jako junior to można uznać za sukces. U mnie w pewnym korpo dowiedziałem się że na staże wakacyjne było 1000 chętnych na 60 miejsc. Patologia
  • Odpowiedz
Na start dostałem 6500netto.


@Dzonsin: Gratuluje, naprawdę dobra stawka, nawet zajebista jak dla juniora. Czym im zaimponowałeś? Jakieś repo, projekcik?

Regularnie od 5 miesięcy po 3-4h dziennie.

No to chłopie po kilku latach wymiatać będziesz. Tylko jakim kosztem ()
  • Odpowiedz
@Dzonsin Nieźle Mireczku. Ja od dwóch miesięcy po kilka godzin dziennie tłukę Pythona i Data Science z Machine Learning. Celem jest jakieś dorabianie do aktualnej pracy, która naprawdę lubię. :-D Zobaczymy ci z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Prospero88: zwariowales ? to mitoman
co 2 dni ( teraz widze ze częściej ) robi takie zarzutki i pewnie się pałuje potem

a ja mam czasem czas popatrzeć co znowu wydumal
  • Odpowiedz
@Dzonsin:to bajkopisarz, #!$%@? co 2 dni jakieś farmazony
- ze pracuje w IT
- ma zone
- przenosi się do wawy/Kraków/cokolwiek
- odziedziyl spadek 5
- ma z "zona" 3 banki do inwestycji

to kretyn pracujący na wyginaniu blach, za jakaś minimalna, puszczający zakłady
( przejrzałem jego 80% postów )
  • Odpowiedz