Wpis z mikrobloga

  • 0
@piwakk: Jestem świeżak, więc wyjaśnij mi dlaczego tak wszyscy #!$%@?ą? I jak to zrobić żeby #!$%@?ć razem z nimi. Bo bez tego są nie do uchwycenia.
@Nemesh: No mają już wyćwiczony movement plus często niestety używają bugu nazywanego vouzou. Ja mam co prawda przegrane ponad 1,5k h i całkiem dobre wyniki kręce, ale praktycznie w ogólnie nie skacze tak itp. Wolę czysty skill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@piwakk: A to jest legalne? Czy obecnie grą deweloperzy się już nie interesują?
Skillowcy są spoko, bo umiejętnościami robią robotę, ale świeżakom bardzo ciężko wejść do gry żeby się nie sparzyć.
A jest jeszcze jakiś bf warty uwagi, gdzie są pełne serwery i mało bugowców?
@Nemesh: Niby legalne, ale na serwerze którego jestem adminem, mamy to zabrionione. Dla nas to nic innego jak glitch. Za bardzo się nie interesują, ale masz masze serwerów gdzie są normalnie aktywni admini, więc jest ok jeśli chodzi o cziterów itp.

No to akurat prawda, wszystko przez to że gra ma już trochę lat :P

Sporo osób chwali BF1. Ja grałem i mi nie podszedł, bo nie lubię gier o 1/2
  • 0
@piwakk: II wojna też nie dla mnie, wolę współczesne konflikty.
A mogę poznać Twój serwer? Mam nadzieję, że nooby też mogą u Was grać.
I jeszcze powiedz czy w opisach serwerów jest napisane, że można używać tego buga? Bo gdzie nie wejdę, a szczególnie na TM, to zawsze tam tacy grajkowie są.
I gdzie mogę zmienić skiny, bo kilka ze skrzynek wypadło?
@Nemesh: https://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/servers/show/pc/773f473d-97d7-4743-a675-9ea3618f0038/C4K-TDM-NOOB-GRINDER-300-tickets-Normal-60Hz-votemap/

Mogą mogą :P

Zależy. Niektóre serwery mają to w opisie. U nas na przykład masz :

"TDM - BF4DB and BFA anti-cheat protection - NO MORTAR, NO CLAYMORE, NO M82A3, NO WOUZOU"

Ja zmieniam w grze skiny. Jest przed odrodzeniem konfiguracja gdzie zmieniasz celowniki itp. i tam możesz wybrać inny skin.
  • 2
@piwakk: No dobra, wszystko jasne, grałem z Tobą nie raz i biegali na tym serwerze grajki z prędkością światła, bo najczęściej wywalacie ich już po rundzie, a nie w trakcie. No chyba, że jest tam Was adminów kilku i któryś jest tolerancyjny na to zapieprzanie. Ech noobowi zawsze wiatr w oczy i #!$%@? w dupę xD
Ale i tak dziękuję za pomoc, sporo rzeczy się wyjaśniło i wiem czego unikać. Byłeś
@Nemesh Aa xD

Ja to wywalam w trakcie jak jestem akurat :p nie no, w regulach jest, że nie można więc się tego trzymamy. Tylko wiadomo, że nie zawsze ktoś jest przy kompie. I zanim na discord zawoła się kogoś, to chwilę to trwa.

Spoko!