Wpis z mikrobloga

Za tydzień biegnę swój pierwszy półmaraton (Poznań :) ) Powiedzcie mi proszę, czy korzystacie z opasek zakładanych nad kostką na chip czy normalnie go wplatacie w sznurówki? Trochę boję się, że przez chip mi będą się sznurówki rozwiązywać. Raz biegłem z takim chipem starszego rodzaju (taki walec śmieszny) i 4x mi się rozwiązały sznurówki na 10 km xD. Czy w tych nowszych jest lepiej?

Zdjęcie poglądowe o co mi chodzi

#bieganie
96czaki - Za tydzień biegnę swój pierwszy półmaraton (Poznań :) ) Powiedzcie mi prosz...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-02 175556

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@96czaki: mówisz o półmaratonie 14.04 w Poznaniu? Serio tak duża impreza korzysta jeszcze z chipów które nie są wklejone w numer startowy? Przecież nawet jakieś małe lokalne biegi korzystają już z bezwrotnych chipów naklejonych na numer startowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@96czaki: jesli takie cudo kosztuje 10zl i da ci spokoj i czysta glowe to bierz. Kazda cena powyzej to przegiecie paly, za kawalek gumy na kostke.

A co do wiazania do butow, to wyjmujesz sznurowki z pierwszych/drugich (zaleznie od sposobu wiazania) dziurek i chipa wiazesz podwojnie.
Wada jest jedna, jak lecisz w trupa i umierasz na mecie, to bardzo ciezko jest to rozwiazac, zdjac, wstac i isc zeby oddac chip na
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilson2231: tak, no też mnie to dziwi. Biegałem do tej pory tylko lokalne biegi na wsiach/małych miasteczkach i tylko raz spotkałem się z takim do sznurówek chipem
  • Odpowiedz