Wpis z mikrobloga

#kononowicz Przetrwałem ten 3,5 godzinny lajt na kanale olo. I dość mnie tego. Na wstępie obiecanki jak to wyjaśni tu wszystko i będzie długo bo wątków wiele. I pierwsza godzina ok - na temat , przerywana donejtami , niektóre tematy - za chwilę, później itp. Gość zaczyna odchodzić od kamery - raz, drugi. Ok , co mnie to...Tylko po 2h to już nie ma co oglądać. Marioli na pocztę głosową nagra się, suma powkręca, wspominki różne, piosnkę przaśną puści,komentarze z mlecznego poczyta - choć niewyraźnie napisane ewidentnie było w pewnym momencie. Widzowie w komentarzach się produkują , pytają a tu odpowiedzi typu : Ty mnie nie ucz co mam robić , nie wiesz za jakie sprawy ja po sądach chodzę , ten to nie moja liga , ta będzie miała krew na rękach bo mojego filmiku nie udostępniła...
Olo zrobił dobrą z tym wyjaśnianiem ekypy , ale ego ma jakieś wysokie . Znowu zapowiedzi kolejnych materiałów równie szumne jak dzisiejszy lajt.
W sumie to obie strony są siebie warte w tym sporze.Lateksy czy antylateksy - jeden szajs. A ja podobny szajs że tracę czas na te szopki nabijające wyświetlenia i tym , i tym. Tylko patrzeć jak to wszystko się rozmyje i tyle będzie z tej afery. I tylko Krzysia w tym wszystkim tak po ludzku mi żal.
  • 9
  • Odpowiedz
@bellacavem: fantazja go ponosi i bojowość wzrasta wraz z częstotliwością wychodzenia z pokoju i ilością spożywanego olkoholu. Robi dobrą robotę, ale myśli że jest nieomylny, najmądrzejszy i wszystkich powyjaśnia
  • Odpowiedz
@bellacavem: dlatego nie warto śledzić tych wszystkich lajtów. To jest po prostu strata czasu. Miałem farta by trafić wczoraj u Barneja na trollowanie WSW, ale nie miałbym siły kilka godzin go oglądać. Tak samo z Olgierano. Sympatyzuję, wspieram, obejrzałem może z 20-30 minut, ale po prostu się nie da tego oglądać dłużej. Sam w sumie ostrzegał, że jest chaotycznie, bo masz czat i donejty. Czasem pojawi się fajne i konkretne pytanie,
  • Odpowiedz
  • 0
@mrowa94: Nie o to mnie chodziło, nie chciałem pisać wprost - na początku lajta wszystko ok z człowiekiem, a po tych wyjściach ewidentnie...coś tam było ewidentnie spożywane .I to nie tylko moje odczucie - dużo było komentarzy o tym. Jego sprawa, jego dom, jego lajt ...
  • Odpowiedz
  • 1
@1234rfdcfvghytrewsedrgyj: Krzysiu jest wredny , za mleczko by mnie do fawelaburdelu w Rio de Janeiro sprzedał. Tyle tylko, że on nawet sobie nie zdaje sprawy ,że jest chory, co mówi, co robi - momenty odcinki ma coraz dłuższe i będzie jeszcze wredniejszy. Nie zwalnia mnie to jednak z odrobiny empatii do niego. Bo w tej chwili to on żyje jak zwierzak w klatce w ZOO. Nawet gorzej , bo zwierzaki na
  • Odpowiedz
@bellacavem: I tu jest problem. Robi wszystko, żeby go nie traktować z empatią, ale to człowiek. On chce do końca życia siedzieć w pampersie, żreć, gadać do kamery te bzdury i #!$%@?ć na cały świat. Ci ludzie co żyją z niego? No to już gorsze dno, bo ich choroby psychiczne nie tłumaczą. Pomagamy? A finał tego pomagania będzie taki, że se chłop zejdzie, odstawią jakąś szopkę z pogrzebem, a potem kanał
  • Odpowiedz