Wpis z mikrobloga

Ostatnie trzy dni uświadomiły mnie, że gdyby nawet Adrian Polański zaczął głosić to, co życzyłby sobie wykop, to natychmiastowo znalazłaby się tutaj ukryta grupa wsparcia jego osoby. A pani Beata uzyskałaby tytuł pierwszej damy tagu.

W styczniu Natan Marcoń był równany z ziemią, dyskredytowany, usuwany z belki i otrzymywał ultimatum, bo tworzył wspólne projekty z „Boxdelem". Dzisiaj lwia część wykopków z wypiekami na twarzy czeka na to, co powie i wstawi do internetu nowy INDYGO Baron. Jestem świetnie zaznajomiony z pojęciem eskalacji wydarzeń internetowych i jakie niesie za sobą znaczenie szczególnie tutaj. Ale nie dziwicie się, że później dwudziestoletni chłopak współpracuje z takimi osobami, mając w perspektywie gigantyczne pieniądze, gdy wy robicie to za darmo i chwilowego zamieszania w internecie.

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@Potifara: no są chorągiewy na wykopie i w całym społeczeństwie, a w zasadzie to większość to chorągiewy jedne mniejsze, drugie większe, co odkryłeś? jedyna ważna kwestia dla ciebie to kim ty jesteś i co ty sobą reprezentujesz, ja murem za natanem, chociaż nie jestem ślepy na to że ostatnio trochę #!$%@? z kontentem, widzę że łasy na łatwe pieniążki ale to zrozumiałe
  • Odpowiedz
@Potifara: są tutaj ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie i nieskromnie mogę powiedzieć, że jestem to między innymi ja (chociaż mam dużo ziomeczków pysiaczków moich ukochanych najdroższych, którzy potrafią łączyć kropki na długo przed pojawieniem się kropek). Mesjasz top - i oby zaorał Grubasa za frajerstwo.
  • Odpowiedz
@Potifara Natan od początku był upominany o współpracę z baxtonem, nie zwracałbym uwagi na to, ze ktoś dodaje przedrostek INDYGO baxtonowi, skoro niektóre osoby tutaj nadają ten tytuł takim śmieciom jak lasik czy jufko. Jedynym prawdziwym jest Ozdóbka i nikt więcej. Nie usprawiedliwiaj w tak śmieszny sposób Natana i nie dziw się, że ludzie śledzą ta dramę i płodzą wpisy jeden za drugim. Czekam cierpliwie na jego powrót, niech dostarczy contentu jak
  • Odpowiedz
  • 2
@doreczycielprawdyzosiedli: Pewnie, zgadzam się. Mnie po prostu najbardziej uwiera w tym to, że chłopak był ciśnięty miesiącami za to. W momencie, gdy pierwszy raz upadł, spora część triumfalnie zaczęła głosić, że od początku wiedziała, iż Natan to zły wybór. Nie minęła dłuższa chwila, a wspierają Michała, którego nie miesiącami, a latami cisnęli za każdy, chociażby najmniejszy błąd.
  • Odpowiedz
@Potifara ja nie chce #!$%@?, bo jestem zwykłym tagowym npcem, ale wystarczy nie spuszczać bomb, które stają się kapiszonami i zapowiedzi, które później nie dochodzą do skutku. Większość wpisów gryzących Natana były właśnie w tym kontekście (wiecej info u trumana itp.), dorzuć inny nieudany ruch i już masz parę kart, którymi można go podgryzać. Milczenie jest złotem, czy jakoś tak( ͡º ͜ʖ͡º) A to, że opcja antynatanowska
  • Odpowiedz