Wpis z mikrobloga

Szlaki na Śnieżkę - którą trasę na najwyższy szczyt Karkonoszy wybrać?

Na szczyt Śnieżki prowadzi całkiem sporo szlaków. Który jest najkrótszy? Na który najlepiej wybrać się z dzieckiem? Jakie warunki często panują na Śnieżce?

Dowiedz się więcej o Królowej Karkonoszy i ruszaj na szlak!

#podroze #koronagorpolski #podrozujzwykopem #weekendowka #gory #szlaki #karkonosze #wedrowki #wedrowka #sudety #polskiegory #polska #turystykagorska #pieszo #przygoda #sniezka #pomyslnaweekend
weekendowka - Szlaki na Śnieżkę - którą trasę na najwyższy szczyt Karkonoszy wybrać?
...

źródło: czerwony-szlak-na-sniezke-z-Karpacza

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@zybyzy: pytam bo patrząc na mapę turystyczną zauważyłem kasę KPN, jeszcze nie wiem którym szlakiem będę wchodził, mam wykupiony nocleg w takim miejscu że bez ruszania samochodu mogę startować żółtym, niebieskim i zielonym. Nigdy tam nie byłem i nie wiem czy wchodząc na szlaki trzeba mieć wykupiony bilet już czy po drodze na szlaku są miejsca gdzie można kupić.
AltCtrlDelete - @zybyzy: pytam bo patrząc na mapę turystyczną zauważyłem kasę KPN, je...

źródło: kpn

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@AltCtrlDelete kasy tam nie kojarzę, może coś postawili ale obstawiam że czynna będzie głównie w największym sezonie.
W tym miejscu to na pewno sprawdzają bilety (ale i też można było je kupić u osoby sprawdzającej).
Weź pod uwagę, że jak wyjdziesz wcześnie to kasy będą zamknięte.
Dalej proponuję kupno przez neta, tylko ściągnij potem offline bo jak zasięg zniknie to będzie nerwówka :)
  • Odpowiedz