Wpis z mikrobloga

@TonyMalin: nie pokaże ale nie bylo typa który by jej nie uznawał za piękną , matka polka ojciec egzotyczny , tak ładnej dziewczyny napewno nie widziałeś
Skórę to miała dosłownie jak aksamit włosy długie grube gęste mały nos wielkie oczy wysoka cycata długie nogi
Dziwię się że nie została modelką
Co dziwne ani czyste polki ani czyste turczynki nie są takie piękne
Widocznie mieszanki dobrze robią na geny
  • Odpowiedz
@Linnior88 wykorzystala jakoś tę urodę w życiu np zostając żoną milardera albo dostając pracę nie posiadajac kompetencji? Generalnie pytam o efekt aureoli u atrakcyjnych ludzi
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ja tam biorę takie opowieści kobiet przez pół. Moja żona często mówi, że jakaś jest ładna czy tam brzydka, a jest całkiem na odwrót :D
  • Odpowiedz
@Linnior88: Dobra dobra...modelki to same podobno piękne kobiety, kształty idealne, twarze idealne...a dla mnie w 99% są bezpłciowe i wystarczy się przejść po mieście i można spotkać kobietę która jest atrakcyjniejsza dla większości facetów.
  • Odpowiedz
@Linnior88 dobra będziesz chciała żebym pokazał Ci mojego kolegę mieszańca Polaka z matki amerykanki. Wysoki blondyn jak szwed,mądry jak azjata, zaradny finansowo jak żyd a co po murzynie to już nawet nie powiem.
  • Odpowiedz