Wpis z mikrobloga

jedna z niewielu rzeczy z jakiej jestem zadowolony jeśli chodzi o moje dotychczasowe życie to to że nie mam dzieci
  • 35
  • Odpowiedz
@Teuvo: chciałbym mieć dzieci żeby miec gąbke do wycierania swoich brudów i wylewania frustracji ale to niemoralne, a ja jako światły i inteligentny człowiek nie mogę sobie pozwolić na bycie złym człowiekiem
  • Odpowiedz
@Teuvo: rel. czasem sobie mysle, ze o jezu, ale mam #!$%@? zycie. a pozniej sobie mysle jak tragicznie wygladaloby jakbym miala do tego dziecko......... w glowie sie nie miesci.
  • Odpowiedz
@Teuvo: nie wydaje mi sie, ale... no coz. zycie czasem jest przyjemne. ktorys z grajkow spiewal "w zyciu piekne sa tylko chwile", tego sie trzymam i tego Tobie zycze :)
  • Odpowiedz
@Teuvo: ja nie dopudzczam do sb mysl posiadania dzieci, ale panicznie boje sie ciazy, że musialabym jechac za granice usunac, albo wlasnie samo czekanie na tabletki aborcyjne ze swiadomoscia ze jest we mnie gowniak wydaje sie starszne xd chyba bym sie zabila xd
  • Odpowiedz
  • 51
@serniczekwiedensky: ja też nie dopuszczam takiej myśli, stary nie wpoił mi żadnych pozytywnych wzorców, wręcz przeciwnie, ja nie nadaję się na ojca. Już nie wspominając o tym, że ja nie lubię dzieci, szczególnie małych, ryczących, biegających bachorów zasranych. Poza tym ja nawet o siebie samego nie potrafię dobrze zadbać to jak miałbym jeszcze zadbać o dziecko.
  • Odpowiedz