Wpis z mikrobloga

@Miabaka: fetyszysci ze zboczeniami którzy nie mają czasu na kontakty z ludźmi. Jakieś napalone dziady co mają stare żony. Różne są wykolejence na tym świecie
  • Odpowiedz
@Miabaka: śmiesznie będzie jak prawdziwe mięśnie zaczną walczyć o dominację z botoksem i innym syfem, jak potrenuje to będzie wyglądać komicznie coś jak deska rozdzielcza z poloneza
  • Odpowiedz
@pawelswd: no nie wiem taka dupa która nie miała nagrane że ma w sobie tysiąc #!$%@? wydaje się bardziej,, ekskluzywna" i jeszcze napisze ci coś z głowy żeby dziad miał pamięciowke. Ale #!$%@? wie ja tylko ckmy kupowałem z rozkładówka Dody za 10 zł i wtedy nawet nie było tak łatwo znaleźć zdj w internecie
  • Odpowiedz
@pawelswd: dlatego prawdziwy chłop jak już za coś płaci to top quality w rozsądnej cenie. Nie wspominając że przed instagramem laski nie świeciły prawie że śledziem na prawo i lewo
  • Odpowiedz
@ziko100: mi tego nie tłumacz. Nie widze sensu w sytuacji kiedy jest dostępne powszechnie p0rn0 z 10 razy ładniejszymi laskami od szmagty, żeby za coś takiego płacić. To zmarnowanie kasy.
  • Odpowiedz