Wpis z mikrobloga

@zwrotnaskarb nie wiem jak we Włoszech, ale we Francji to pieskowi by prędzej głowę maczeta ucięli niż zrezygnowali z kradzieży rzeczy w busie. Kultura tych złodziei jest zupełnie inna niż kultura Europejczyków (kolor skóry przypadkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Mimo wszystko życzę powodzenia i wzbogacenia się na wyprawie. Możesz też dokarmiać nasze youtubowe zwierzątko, bo bez ciebie będzie jadł tylko jajecznicę z boczkiem xD Nie wiem jak ty z nim wytrzymujesz #yanek
#yanek
  • 7
Borys gdy mnie nie ma siedzi ciuchutko do ostatniej chwili, jak jeszcze pracował a później trenowaliśmy to na lajcie ogarniał 4 i to w kagancu 😅 ale no masz rację, dlatego jest jeszcze pewne urządzenie które mnie informuje o problemach 😅
Ciągle jestem, przez co mam trochę związane ręce, albo usta 🙈 ale myślę, że jeśli uda się zmienić ten stan rzeczy to powstanie sporo podcastów związanych z tym kim "byłem" co robiłem itp ;) z Borysem to jest o tyle łatwiej, że jest już cywilem :) więc jak będziesz ciekawy to na jakims najbliższym live opowiem, albo w odcinku, pozdro 🖐