Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PozdroMleczny: jest jakaś dziwna relacją zza kulisami pomiędzy nimi dwoma. Mieli zawieszenie broni i King bardzo się gryzł w język, żeby nie komentować Barneja. Potem podobno Barnej przerwał milczenie, zaczął na niego najeżdżać i od tego momentu diamond zaczął gadać na Barneja x3 niż do tej pory.
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny Źle robi? Przecież Barnej to obok brata największe dzbany US17. Dodatkowo każdy świadomy widz, wie że Barnej do antylatexowej koalicji doczepił się dopiero po tym jak stracił wpływy na Szkolnej. Sam niegdyś układał się z Centaurem.

Już raz wystawił Ola...
  • Odpowiedz
@Desire22 King jest(może był) członkiem bardzo szerokiej antylatexowej koalicji, po tym jak Olo przybił z Barnejem pakt ten był temu mocno przeciwny, ale "dla wspólnego dobra" trzymał język za zębami.

Po tym jak przed jedną z pierwszych rozpraw w Bielsku Barnej dostał ataku swej choroby, wystawił Olgierda King przestał się hamować. I tak trwa w tym do dziś, sam Olgierdano nieraz go mocno za to krytykował.
  • Odpowiedz
@Desire22: tu nie ma zadnej zakulisowej relacji. wszystko jest jasne jak sloneczko, tylko konflikt ma swoje lata juz i nie kazdy musi pamietac. jakies 10 kanalow barneja temu, king normalnie wbijal na lajty barneja i se rozmawial na czacie z ludzmi i nim samym, co na poczatku oczywiscie cieszylo kolodzieja, ze wielki jupiter do niego przychodzi (wtedy nie bylo tych wszystkich obszarkow i beatkow z commentary, king byl najwiekszym i chyba
  • Odpowiedz
ot cala historia w duzym skrocie


@k-pow: W dużym skrócie a ściana tekstu xd. Przydałby się kronikarz na pełen etat zwłaszcza podczas dokumentacji barneja, bo robi lajta o 5 rano i usuwa kanał o 7.
  • Odpowiedz
@Desire22: Barnej ma jakieś dziwne urojenia np. że King był kiedyś pod bramką i nie został wpuszczony i ma to nagrane. Nic oczywiście takiego nie miało miejsca.
  • Odpowiedz
@k-pow: ło panie aż się przypomniały czasy świetności tagu i takie analizy to były co kilka wpisów, byl taki użytkownik który od strzała potrafił wyjaśnić całą historię szkolnej i wszystkie zależności tam panujące
EDIT: @Docent_nauk to był
  • Odpowiedz
@serbski_schab Dużo pisałem z doktorem nauk w komentarzach pod wpisami. Dziwne jest to jak nagle zniknął i przestał się udzielać, dosłownie z dnia na dzień. Może go dopadła klątwa warmińska i padł?
  • Odpowiedz
@serbski_schab: a mam ta przyjemnosc (watpliwa dla normalnej czesci spoleczenstwa) byc ze szkolna praktycznie od poczatku, wiec cos tam wiem. Staram sie byc w miare obiektywnym, bo w sumie zwisa mi kalafiorem co tam sie zadzieje, chociaz oczywiscie jednych lubie mniej, innych bardziej, a jeszcze innymi calkowicie gardze. Samo barnejowo chyba nawet lepiej pamietam niz wydarzenia us17, ale na pewno sporo tez ulecialo, chociaz praktycznie nigdy nie jestem na lajwach. zawsze
  • Odpowiedz