Wpis z mikrobloga

Mam dopiero 18 lat, a już odechciało mi się latać za babami XDDDD
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD

Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem nie mam na to siły

Nawet ostatnio pisałem z jedną dziewczyną, niestety już widzę, że raczej nic z tego nie wyniknie. Widać że piszę zemną od niechcenia/ z nudy, zostawia długo na nieprzeczytanym itp.

Na serio nie ogarniam tego wszystkiego i czuję że relacje między ludźmi są nadmiernie skomplikowane xd
Czy relacje międzyludzkie nie mogą być bardziej przejrzyste? Podobasz się komuś on ci to od razu mówi, nie podobasz się ona ci o tym od razu mówi, ktoś chce tylko przyjaźni? Informuje cię o tym. Tak samo normy i zwyczaje które utrwaliły się w społeczeństwie mnie irytują xd Tylko z powodu że urodziłem się jako chłop to nagle spada na mnie obowiązek bycia przewodnikiem relacji, płacenia, kupowania kwiatków, misiów i innych pierdół i ogólnie rzecz ujmując zdobywania kobiety.

Jestem świadom że wygląd ma na relacje ogromny wpływ, ale jako osoba najwyżej trochę powyżej przeciętne, od tak nie znajdę wybranki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak już to musiałbym nadrobić innymi czynnikami, chociaż wspominając o tym poraz kolejny po prostu już mi się nie chce w to bawić.....

#zwiazki #redpill #dziewczynybeztabu #logikarozowychpaskow #seks #milosc #zalesie #gownowpis #rozwojosobisty #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
Nie wydaje się zbyt dużo kasy na obcą kobietę - to raz. Jak widzisz, że laska Ciebie olewa to też ją olewaj - szkoda twoich nerwów, a widać, że Ciebie do męczy.

@piotre-gie: Dokładnie! Dopóki kobieta nie ma glejta, dopóty statecznik działa jej względnie sprawnie.
  • Odpowiedz
@Jkl777 zgadzam się z tym co @piotre-gie ślub to jest po prostu na każdej możliwej płaszczyźnie #!$%@? dla faceta układ. To bardzo dobrze, że masz #!$%@? - im szybciej zauważysz to o czym mówisz tym lepiej dla ciebie. Zajmij się sobą, znajdź jakiś sposób by w zdrowy sposób podnieść poczucie własnej wartości - pasja to doskonały sposób. Bycia w związku nigdy powtarzam nigdy nie traktuj jako sens swojego życia. Ogólnie istnieją spoko
  • Odpowiedz