Wpis z mikrobloga

@kraminiarz: Kanon i oryginalna historia kończy się na sadze Freezy i śmierci Son Goku po wybuchu Namek - cykl był kontynuowany ze względu na fanów i ogromne zyski z franczyzy, było tłumaczone wiele razy
  • Odpowiedz
  • 2
@magicznyKrzysztof: Chodziło mi dokładnie o to samo, co @Massiv napisał:

Wielki imperator wszechświata, najsilniejszy z najsilniejszych, z technologią 1000 lat (jak nie lepiej) przed ziemią, słabszy od robocikow z ziemi xD


żeby tego było mało te robociki były stworzone tylko po to, żeby inny (można powiedzieć, że kluczowy i topowy) mutant - Cell - mógł je wchłonąć. I co śmieszniejsze Trunks SSJ pokonuje Freezera jednym cięciem miecza. Niszczy go jak jakiegoś
  • Odpowiedz
  • 1
@magicznyKrzysztof: No nie wiem, dla mnie to jest kompletny absurd. Tak samo jak to co wymieniłem wcześniej jako przykład. Freeza przylatuje z ojcem na ziemię i zostają zgładzeni przez Trunksa SSJ jak mrówki. A potem ten sam Trunks SSJ pada od jednego ciosu C18 xD Idąc tym tokiem rozumowania taka C18 zniszczyłaby kogoś takiego jak Freezer pstryknięciem palca. Chora dysproporcja.
  • Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania taka C18 zniszczyłaby kogoś takiego jak Freezer pstryknięciem palca. Chora dysproporcja.


@kraminiarz: no tak, a Buu pstryknięciem palca pokonuje c18 i c17 a Beerus pstryknięciem palca pokonuje Buu,Cella, Frieze, Goku, Vegete ( z tamtego momentu historii) 1v5. Obecny Goku 1 Palcem niszczy Buu,Cella, c18, c17 a Obecny Frieza jednym palcem niszczy Goku i Vegete 1v2.
  • Odpowiedz