Wpis z mikrobloga

@Huntley: Dlaczego mają anulować? ja zamówiłem, zapłaciłem i żądam realizacji. Taki poświąteczny easter eggs albo un.box, którym się tak chwalą na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. też zamówiłem ten dysk w tej "promce" i cały czas jest zamówienie w toku, nawet dostałem maila, że prawdopodobna wysyłka w dniu 08.04.2024
żądam realizacji


@prawilnik: Jeszcze przytocz jakiś przepis który nakazuje sklepowi realizację złożonego zamówienia. Ano tak, nie ma takiego, bo byłby to debilizm, bo gówno się dzieje i czasami się po prostu nie da.

Co innego gdy sklep jak głupi sprzedaje towar którego nie mają na stanie, i dopóki klient się nie pofatyguje to tak sobie wisi niezrealizowane. Ale prawnie już nie mogą sobie tej kasy wsadzić do kieszeni i spieprzyć, i
Jeszcze przytocz jakiś przepis który nakazuje sklepowi realizację złożonego zamówienia. Ano tak, nie ma takiego, bo byłby to debilizm, bo gówno się dzieje i czasami się po prostu nie da.


@supra107: Uwielbiam gdy cebulaki z pepperka dostają masywnego bólu odwłoka na 20 stron komentarzy, bo im sklep ŚMIAŁ anulować zamówienie z ewidentnego błędu cenowego xD Jak ich matce przywalisz w ryj, to będzie mniejszy płacz niż gdy nie dostali mikrofalówki za