Wpis z mikrobloga

Polska uruchomiła stronę internetową z poradami na wypadek wojny

Jego celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat zagrożeń, jakie mogą wyniknąć z różnego rodzaju ataków. oferuje poradniki, infografiki, animacje, gry edukacyjne dla dzieci i scenariusze wykładów dla nauczycieli.

LINK

#polska #ukraina #wojna #rosja #bezpieczenstwo
Pokojowa - Polska uruchomiła stronę internetową z poradami na wypadek wojny

Jego cel...

źródło: temp_file7448042396997759576

Pobierz
  • 12
@Lipek12s: akurat bardzo delikatnie bawiłem się w urbexy i np. wiem o 2 bunkrach, które w moim mieście nie zostały nawet zaznaczone.

Prawda też taka, że miejsca tak zaniedbane przez wszelkie władze, że tam w masce gazowej by trzeba iść, bo grzyby wszelakie na pewno na ścianach.
@KrzaczekPl w temacie schronów polecam obejrzeć ten odcinek u Zychowicza. W mediach nie ma wiele na ten temat, a tu gość który zawodowo zajmuje się schronami, rzuca trochę światła na ten temat.
Ogólnie wychodzi na to, że w razie konfliktu jesteśmy w dupie.
Lipek12s - @KrzaczekPl w temacie schronów polecam obejrzeć ten odcinek u Zychowicza. ...
@Lipek12s: dzięki za materiał, oglądnę ;]

Ale prawda jest taka, że co z tego, że ja wiem, Ty wiesz.

Jak większość ludzi jest rozgrywana przez wrogą nam propagandę i szum przez nich robiony. Politycy nasi nigdy się tym nie zajmą, bo nawet jak by chcieli to nie mają jak.

Tłuszczy nie przetłumaczysz, że coś ma działać długo planowo, oni chcą efektów już teraz! Widać to po strajkach robionych przez pis i