Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?
Raz, że seks klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.
Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #seks traci na jakości.
Trzy, że prostytutka, z którą masz zamiar uprawiać seks, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów. Nie mówię tutaj oczywiście o ekskluzywnych dziewczynach(1100+ zł/h), ale 99% osób z wykopu raczej nie stać na takie coś.
Cztery, że z prostytutką nie możecie fajnie poeksperymentować przez cały wieczór na różne sposoby w międzyczasie popijając winko, czy whisky, tylko wykonujecie schematyczne ruchy w drugiej osobie, która w dodatku co chwilę patrzy na zegar.
#pytanie #divyzwykopem #roksa #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #przegryw #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
nie ma żadnego. Jeśli ktoś będąc pełnoletni, nie jest w stanie załatwić sobie seksu bez konieczności traktowania tego jako płatną usługę, to powinien się nad sobą zastanowić.


@dr_papieros: xD
  • Odpowiedz
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?


@mirko_anonim: ale Ty rozumiem nie wpadłeś na to że tam chodzą ludzie którzy nie mają możliwości uprawiania sexu bez gumy z chętną laską dokładnie taką jak im się podoba modelką jak z filmu XXX (albo z dowolną inną która nie jest kaszalotem o którego trzeba walczyć miesiąc) xd?

to jest dokładnie analogiczna sytuacja jak np. wynajem mieszkania - TAK oczywiście lepiej
  • Odpowiedz
nie ma żadnego. Jeśli ktoś będąc pełnoletni, nie jest w stanie załatwić sobie seksu bez konieczności traktowania tego jako płatną usługę, to powinien się nad sobą zastanowić.


@dr_papieros: co za bzdura - pewnie bym Cię zdziwił, ale standardowy przegryw jakiego Ty sobie wyobrażasz jako klienta tego typu usług to sobie konia wali do filmików z neta

a na takie usługi to chodzą osoby bardzo różne - w tym osoby majętne mające
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

1. Czyli tak jak większość normików i tinderowych ruchaczy
2. Czyli tak jak większość w nieco dłuższym stażu związkowym.
3. No już bez przesady z tymi fizycznymi robolami. Oni chodzą zwykle do Grażyn 40+ za 150 ziko.
4. To możesz mieć spokojnie w układzie sponso. Kwestia dogadania warunków.

Ja wiem że zaraz będziesz pisał że to sztuczne, że pożądanie hehe, facet to musi zdobywać, gonic sarenke itd. Ale ja miałem
  • Odpowiedz
Jak mnie nie stać na sushi w restuaracji to kupuję w markecie.
Gorsze, ale chociaż zjem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
a potem i tak wybierasz starą lampucere, ktora jest po fotoszopie i na dodatek jej z dupy śmierdzi.


@goly2024: starą lampucere to zapina facet co ma małżonkę która byłe 1 dziewczyną jaką na niego spojrzała - dokładnie tą samą niesympatyczną od ostatnich 20 lat ^^
  • Odpowiedz
Ja wiem że zaraz będziesz pisał że to sztuczne, że pożądanie hehe, facet to musi zdobywać, gonic sarenke itd. Ale ja miałem porównanie obu opcji (płatne i bezpłatne) i może to ja jestem #!$%@? ale serio wolę ten "sztuczny" seks z ładną, młodą laską 7/10 niż to mityczne pożądanie z laską która mnie nie pociąga fizycznie w 100% (a na taką nie mam najmniejszych szans nie będąc przystojnym).


@De_Fault: zwyczajnie większość
  • Odpowiedz
racjonalizuje sobie swoją rzeczywistość że ona jest super najlepsza i optymalna


@Dietetyq: Dokładnie. To tak jak z nieudanymi zakupami albo wakacjami. Mało kto się przyzna uczciwie że został #!$%@? tylko będzie sobie racjonalizował że w sumie to jest wszystko ok.

jest ZDECYDOWANIE lepszy jak wyproszony sex z przeciętniarą bez polotu, albo nawet z mega zakochaną grubaską


@Dietetyq: Najbardziej śmieszą mnie te rady normików że jak nie idzie z kobietami to
  • Odpowiedz
@De_Fault: nwm co to znaczy do końca "ćwiczyć expa" xd - przecież to w dzisiejszych czasach tak nie działa że kobieta otyła szuka otyłego chłopaka, albo kobieta hmm no z problemami psychicznymi jest ich w pełni świadoma i szuka sobie swojego odpowiednika

generalnie trzeba sobie przyznać też szczerze rację, że gdyby ktoś realnie umiał pozyskać zadowalającą dla niego kobietę bez opcji płacenia to nawet by tego nie rozkminiał

dlatego wielu ludziom
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: powiem Ci kolego że wszystko zależy od divy, jak trafisz dobrze to jest bajecznie. Sam poznałem czarnulka kilka lat starsza ode mnie, świetnie mi się z nią gada a jak bierze się do roboty, to wie co i jak abym był zadowolony, niestety jak źle trafisz (a niestety większa część rynku taka jest i działa na zasadzie "spuść z kija i tam masz drzwi, sprawdź czy nie ma cię z
  • Odpowiedz