Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: Jak można lubić i cenić kogoś, kto wygląd stawia ponad wszystko? Taka kobieta to przecież mentalne dziecko. A ja chciałbym mieć partnerkę a nie córkę.

Ale spokojnie, zabawa się kończy, złoto rekord, Japonia ma już hiperinflację. Wszystkie kobiety zaraz trafią na przyspieszony kurs dorastania.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: przepraszam ale sam to sobie przyspieszasz bo takie odwracanie kota ogonem i robienie z siebie ofiary w kierunku osób które Ci nic złego nie zrobiły (pewnie jakieś przypadki były ale nie skrzywdziły Cię wszystkie kobiety na ziemi) to sam swoim podejściem zmniejszasz szanse na potencjalny związek prawie do zera.
  • Odpowiedz
@Erikaa: Jak nie zrobiły? Przecież dostaję od kobiet jasny przekaz - gwałciciel jest lepszy ode mnie. Pstryka palcem i ma pełno lasek. To jest system wartości kobiet. Przecież nikt kobietom nie przykłada pistoletu to głowy i karze go uwielbiać na oczach wszystkich. Teraz jest z feministką lol. I potem się dziwisz, że ludzie nazywają Was meme gender.

Jeśli chodzi o wyjątki to ja wcale nie wykluczam, że są kobiety, które nie
  • Odpowiedz
@Erikaa: fakt, ze lepiej byc samemu niz z takim pustakiem, ale jest krzywda, bo normalni mezczyzni cierpia, bo nikt ich nie kocha. Odrzucenia to tez krzywda.

Dochodzi tez kwestia finansowa, moze ja nie chce placic na kobiety? Dlaczego panstwo mnie okrada? Bez pieniedzy tych obrzydliwych przegrywow feminizm zawalil by sie jak domek z kart. Ale jak to w socjalizmie bywa, w koncu Ci sie koncza cudze pieniadze i ten problem sam
  • Odpowiedz