Wpis z mikrobloga

Haha, ale trzeba mieć gruz w główce, żeby wciąż wierzyć w to, że russkie są w stanie wojować z NATO... i to jeszcze po dołączeniu Szwecji i Finlandii xD Ci sami odklejeńcy twierdzą, że Trump po wygraniu wyborów porzuci Europę (wszystkie interesy, wszystkich amerykanów mieszkających w EU) i tak po prostu będzie miał na EU #!$%@? xD Już samo to, że w ogóle mówi się o wkroczeniu NATO na Ukrainę, powinno tym głąbom dawać do myślenia, że rossja jest w kiepskiej sytuacji i #!$%@? może zrobić... zresztą wystarczy spojrzeć na linię frontu, która od ponad roku stoi w miejscu.
Ale w sumie dobrze, że są takie nastroje, mam nadzieję, że te wszystkie wydygane neuropki z @Lukardio na czele spakują jak najszybciej walizę i wyjadą jak najdalej :) #bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpodludzi #europa #polska #wojna #ukraina #rosja #nato
  • 29
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: ale tu się nikt nie boi o to że Rosja wygra z NATO bo nie ma takiej opcji. W wojnie konwencjonalnej Rosja jest #!$%@? jak żaba na liściu a jak puszczą atom to już nie będzie czegoś takiego jak Rosja. Ludzie się boją o to że do tego konfliktu w ogóle dojdzie bo małpa z Kremla będzie chciała sobie powojować z Bałtami, nami i innymi gównokrajami testując na ile można
  • Odpowiedz
bo małpa z Kremla będzie chciała sobie powojować z Bałtami, nami i innymi gównokrajami testując na ile można #!$%@?ć sojusz.


@imargam_2137: Takie scenariusze czytałem w pierwszym miesiącu wojny przed pierwszą przekroczona "czerwoną linią" xD
Totalnie nie ogarniasz obecnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@imargam_2137

ale tu się nikt nie boi o to że Rosja wygra z NATO bo nie ma takiej opcji. W wojnie konwencjonalnej Rosja jest #!$%@? jak żaba na liściu a jak puszczą atom to już nie będzie czegoś takiego jak Rosja. Ludzie się boją o to że do tego konfliktu w ogóle dojdzie bo małpa z Kremla będzie chciała sobie powojować z Bałtami, nami i innymi gównokrajami testując na ile można #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Totalnie nie ogarniasz obecnej sytuacji.


Super, ja czytałem przed 02. 2022 że Rosja tylko tak strasznyi i nie zaatakuje na pełną skale Ukrainy.


@patykiem_pisane: eeeee??? A co ma Ukraina do NATO? Przecież oni ich napadli w 2014
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski

No i jak rozegrał NATO? wytłumaczysz?


W pewnym sensie skłócił NATO, a.konietrojanskie w.postaci Węgier i Turcji, często sabotują wsparcie dla Ukrainy.

Zresztą Rosjanie od wielu lat przygotowywali się do konfliktu z zachodem i często ćwiczyli warianty skłócenia, rozbicia czy osamotnienia państw sojusz. Np dzięki życiu taktycznej broni jądrowej.

Raczej na tą chwilę konflikt nam nie grozi, Rosjanie utknęli na Ukrainie i nawet gdyby całą zajęli, nie odważą się zaatakować kraje NATO
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski

BZDURY PISZESZ

Jeszcze bardziej wzmocnił NATO, dołączyły Szwecja i Finlandia

Sam piszesz bzdury. NATO to USA czy ci się.podoba czy nie. W razie konfliktu na dalekim wschodzie jeśli Rosjanie zdążą odbudować straty jakie.piniesli na Ukrainie będą dużym zagrożeniem dla Europy wschodniej, nawet z 9 milionowa Szwecja.
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski Myślę i w przeciwieństwie do ciebie nie mam mózgu przepełnionego ruska.propaganda. Bo to właśnie ruscy propagandziści wiesz ile tonują nastroje i uspokajają że Rosja nikomu nie grozi a tymczasem Rosja odwiedza kolejne kraje jak Czeczenia, Gruzja, Ukraina czy Kazachstan
  • Odpowiedz