Wpis z mikrobloga

#dojrzewanie #seks #kiciochpyta #pomocy #serio
Mirki, mam syna, 11 lat i problem.
Znaczy problem nie problem. Teoretycznie wiem jak to jest z męskim dojrzewaniem, ale właśnie uświadomiłam sobie że nie wiem jak to jest w praktyce.
No bo kurcze, hormony zaczną buzować, włoski tu itam wyrastać, ale to najważniejsze? Rośnie powolutku jak dziewczynkom cycki, czy dziś idzie spać z malutkim a jutro budzi się z rozmiarem dorosłym? I z drągiem?
No kura uświadomcie dorosłą babę

Tagi dla zasięgu: #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent

Ps1: nie ma stulejki, i nie nie zaglądam mu w majtki, wytłumaczyłam co i jak i wierzę jak odpowiada że jest tak jak powinno być. Zresztą sprawdził też lekarz pediatra
PS2: nie, jego ojciec z przyczyn zdrowotnych nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie i na jakiekolwiek inne
PS3: wstydzę się spytać kogokolwiek w realu
  • 23
@misiafaraona:

dziś idzie spać z malutkim a jutro budzi się z rozmiarem dorosłym


ja #!$%@?. przeciez to rosnie tak samo szybkie jak inne czesci ciala xd czy nagle jako dziecko obudzilas sie z reka czy noga jak u doroslego?
@misiafaraona wystarczy przypomnieć sobie co uczyli w szkole. Nie każdy musi pamiętać to czego się uczył kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu, więc twoje pytanie pomimo, że banalne to jest jak najbardziej na miejscu.

Ludzki organizm największe zmiany przechodzi w okresie nastoletnim. Tutaj to już przebiega u każdego inaczej, ale jest to okres między 13 a 18 rokiem życia. +/- 2 lata. Wtedy też organizm człowieka przeprowadza najwięcej skomplikowanych procesów mających wpływ na