Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z tagu #uk sprawa jest: jedzie ktoś dzisiaj/jutro do Polszy z #yorkshire lub okolic i ma 2 wolne miejsca? Właśnie lot z Leeds anulowali, następny w czwartek i nijak nie sposób wydostać się z tego #!$%@?. Niby można się tłuc do Londka i stamtąd busem ale to już opcja trochę atomowa (łącznie 3 przesiadki), najpierw wolałbym upewnić się czy nie ma innego wyjścia... Ktoś coś?...

#pytanie #mirkopomusz
purrminator - Mirki i mirabelki z tagu #uk sprawa jest: jedzie ktoś dzisiaj/jutro do ...

źródło: storm

Pobierz
  • 7
@groman43: sprawdzałem wszystkie możliwe konfiguracje lotnisk w UK i PL, albo krzesełka powykupowane, albo wylot w środę i później, albo połączenie kolejowe w PL tak gówniane że przyjazd będzie za późno (deadline to poniedziałek ~8 rano). Aktualnie wrzuciłem posta na grupę o której mirek pisał i zobaczymy czy ktoś się odezwie.
@purrminator: @HalTrout @groman43 @Voltix
ja kiedyś z Milfem leciałem do Portugalii i zapomniałem paszportu,szybko ogarnąłem poszukiwanie biletu, kupiłem,jazda do domu po paszport i pociągiem do Manchesteru i zdążyłem na wieczór dolecieć do milfa do wcześniej kupionego hotelu,

nie powiem miałem adrenalinę na 110% jak się kapnalem 20sekund przedna bramką przed wejściem do samolotu że nie mam paszportu, myślałem że awaryjnie na prawo jazdy przejdę ale nie dało rady.