Wpis z mikrobloga

100 378 + 100 = 100 478

Niniejszym wyjazdem zainicjowałem ostatni kierunek zwiedzania w promieniu ~50-100km od bazy, czyli północny-zachód: Ziemia Krajeńska historycznie, Pojezierze Krajeńskie geograficznie.

Spontanicznie wczoraj wieczorem umówiłem się z @AlteredState, spotkaliśmy się w Koronowie, wykręciliśmy wspólnie z 40km. Miało być szybciej, ale snułem się na kole, szczególnie na tych fragmentach pod wiatr i z hopkami. Powrót, kiedy każdy rozjechał się w swoją stronę, był już lepszy bo z wiatrem i koniec końców, chociaż jakoś rewelacyjnie mi się dziś nie jechało, to ogarnięte bez cierpienia.

Na 85 kilometrze, na wjeździe do miasta zatrzymały mnie policaje. Dowiedziałem się że triban nie kradziony (no popacz), zostałem pouczony o bezpiecznej jeździe (po tym jak 2km wcześniej hamowałem do zera, bo głąb podjeżdżał lewą stroną ścieżki z nosem w telefonie), a stan licznika przesądził o tym że pan policaj odstąpił od czynności alkomatowych, widocznie uznał że 85 to za dużo na bombie.

----------------------------------

#kwadraty

Na razie w nowym kierunku będę jeździł zwiedzać architekturę wioskową, kwadraty same jakieś wpadają, a jak trochę więcej pojeżdżę w tamtym kierunku, to będę zalepiał.

Max square: 23x23 (-)
Max cluster: 894 (-)
Total tiles: 2747 (+16)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 100 378 + 100 = 100 478

Niniejszym wyjazdem zainicjowałem ostatni kieru...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-04-06T15-45-05.250Z

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz