Wpis z mikrobloga

konkretnie: gdzie i kogo obrażałem swoimi wpisami wcześniej? Dawać przykłady gamonie!


@MordimerMadderdin: oni ci nie odpowiedzą, nie masz szans na kontakt z nimi. Też mi usuwali wpisy/komentarze bo nie obrażały nikogo. Odwoływałem się, pisałem, ale nie trafia, bo oni wiedzą lepiej.

Michał powinien zginąć w piekle za coś takiego, że ich utrzymuje.
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: śpij słodko aniołku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moderacja ma naprawdę dwucyfrowe IQ. Wysłałem im dowody na ponad setne multikonto pewnego typa (ten sam sposób pisania i tematyka, czasem nawet dosłownie kopiował wpisy ze starego konta) i oczywiście dla nich jest wszystko w porządku, bo go nie zbanowali xD
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: A czy to nie jest tak, że ten akurat peron od dawna nie jest używany? Ofc nie usprawiedliwia to zachowania kierowcy i wyboru miejsca parkingowego, ale trochę zmienia kontekst.
  • Odpowiedz
A czy to nie jest tak, że ten akurat peron od dawna nie jest używany?


@Perzu: Perony 4 i 5 były wykorzystywane gdy nie było jeszcze stacji Gdańsk Śródmieście i działała linia Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port. Obecnie oba perony są używane od czasu do czasu, gdy odbywają się jakieś imprezy masowe na stadionie w Letnicy.

Teoretycznie można by je wykorzystać do linii Kartuzy - Gdańsk Główny gdyby ktokolwiek pomyślał
  • Odpowiedz