Wpis z mikrobloga

@bobson92: no ja, a o co chodzi? mieli na listach ludzi z MJN którzy faktycznie mają pomysły na rozwój Warszawy, a nie żeby tylko pierdzieć w stołek.

poza tym brzmisz jak z tych co jedyne co mają przed oczami słysząc lewica to geje i aborcja? to lewica najgłośniej mówi o walce z patodeweloperką i flipperami, prawach pracowników a więc walce z januszeksami, zwalczaniu fikcyjnego samozatrudnienia. a to jest dla mnie bardzo
@PierdekAlonso xDD taaa, dowalenie patodeweloperom.

A kto zbuduje te mieszkania na tani wynajem?
A kto ma teraz kupę mieszkań na wynajem jak nie politycy?
Lewicy również i to oni czekają, żeby dopłacać ludziom do wynajmu ich mieszkań.
Pieniądze z podatków będą ładowane do ich kieszeni.

Tak samo robią teraz z POZami. Sprzedali je w 2004 roku i teraz doją przez nie kasę z NFZ.

I mamy tu coś jak WOŚP. Uj tam,
@PierdekAlonso:

to lewica najgłośniej mówi o walce z patodeweloperką i flipperami


@noleiret: taaaa? Czyli wszystkie wiece i obchody obstawione przez lewice krzyczały o normalizowaniu tematu deweloperki a nie o jebidle aborcyjnym, polityce antymęskiej i dropsach "dzien po", prawda? Prawda? 8)
ja chociażby, bo to aktualnie jedyna partia która chce #!$%@?ć patodeweloperom i innym hienom żerującym na mieszkaniach


@PierdekAlonso: Trzeba być niezłym kretynem by głosować na kogoś bo chce #!$%@?ć budującym mieszkania. To na pewno naprawi problem z mieszkaniami xD Dojebywanie deweloperom i dalsze regulowanie rynku mieszkaniowego to w końcu podstawa tanich mieszkań.

Jedyne co te jełopy potrafią rzucić w sprawie mieszkań to budowana mieszkań państwowych by swoich kolegów aktywistów tam wsadzić