Wpis z mikrobloga

Żyłem spokojnie na farmie, hodowałem kurczaki, krówki i owce, stawiałem drewniane chatki, schodziłem do podziemi i craftowałem sobie narzędzia. Sielankę przerwały mi plotki o pojawieniu się skarbu na dnie morza, niedaleko mojej dolinki. Nie miałem żółwiej skorupy, ale uzbroiłem się w złoty totem, diamentową zbroję, tarczę i stalowy miecz. Na tyle było mnie stać. Wziąłem do ręki mapę i popłynąłem w głąb. Niestety, przeliczyłem się i już przy końcu zabrakło mi powietrza. Szukałem rozpaczliwie kryjówki. I wtedy pojawił się ON. Wybawienie. Znalazłem go pod wodą. Siedział sobie przy kontuarze zrobionym ze stołu kartograficznego, a swoje miejsce na dnie zrobił z otwartych drzwi, które nie przepuszczały wody (#logikaminecrafta). Wiedział dokładnie, czego potrzebowałem i sprzedał mi to za kilka emeraldów. Podwodną Latarnię z oceanicznej świątyni. Dzięki niej dotarłem na powierzchnię i ocaliłem swój sprzęt. Nigdy nie zapomnę spotkania z kupcem Ergiefkusem.

Mamy dla Was kolejny wariant kultowych kości LED - Podwodna Latarnia! ⚓ Kości można ładować za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu, będą więc Wam służyć długie lata!

Zestaw ledowych kości RPG - Podwodna Latarnia -> https://rgfk.pl/kostki-rpg-podwodna-latarnia-zestaw-7-swiecacych-kosci-led/49444.html

#rgfk #gry #rpg #gryrpg #gryfabularne #gryplanszowe #grybezpradu #planszowki #grybitewne #dnd #dungeonsanddragons #warhammer
RGFK_PL - Żyłem spokojnie na farmie, hodowałem kurczaki, krówki i owce, stawiałem dre...

źródło: KOŚCI PODWODNA LATARNIA

Pobierz